Sobota, 27 czerwca
33°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy
reklamy

II liga: Wichoś ograł wrocławską Ślęzę

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Bardzo dobrze spisały się koszykarki KS Wichoś Jelenia Góra w swoim kolejnym spotkaniu na parkietach II ligi seniorek. Jeleniogórzanki pokonały bardzo wymagający zespół MOS Ślęzy Betard Wrocław. W zespole ze stolicy Dolnego Śląska wystąpiła cała plejada koszykarek mających na swoim koncie medale Mistrzostw Polski w róż

Weronika przebywała w nieodległej przeszłości na stażu w USA sponsorowanym przez Marcina Gortata. Zabobrzanki zagrały skutecznie wrnobronie i w ataku. Tradycyjnie bardzo dobrze dyrygowała grą Magda Dźwilewska, którą przeciwniczki kryły pressingiem na całym boisku. Świetnie w ataku spisywała się Aleksandra Lorenz. Bardzo rzetelnie wyglądała gra pozostałych zawodniczek. Nasze koszykarki przeprowadziły szereg szybkich ataków, co pozwoliło na uzyskanie wysokiej przewagi. Radość ze zwycięstwa uwieńczył taniec zwyciężczyń nagrodzony rzęsistymi oklaskami kibiców.

- To był najlepszy występ naszych zawodniczek w II lidze w tym sezonie. Spodziewaliśmy się agresywnej obrony ze strony wrocławianek i dlatego dużo czasu na treningach poświęciliśmy temu elementowi. Cieszy mnie współpraca zawodniczek na obwodzie i kreowanie gry przez Magdę Dźwilewskąi i Martę Klementowską. Gramy wysokim składem i to jest nasz atut w grze obronnej. Przed nami kolejny trudny mecz z Ostrovią Ostrów Wielkopolski już w środę, 15 lutego o godz. 17.30 w hali SP 11 przy ul. Moniuszki - zaprasza na to spotkanie trener Wichosia Eugeniusz Sroka.

KS Wichoś Jelenia Góra - MOS Ślęza Betard Wrocław 69:50 ( 22:14, 14:14, 13:6, 20:16)

Punkty: Aleksandra Lorenz 29, Marta Klementowska 13, Magda Dźwilewska 11, Sandra Lekowicz 10, Marika Kowalczyk 4, Jagoda
Kuduk 2, Wiktoria Łozowiecka, Aleksandra Prokop.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka