Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6843
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: I jak tu wyjechać sprzed magistratu?

Piątek, 17 lutego 2012, 10:22
Aktualizacja: 10:23
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: I jak tu wyjechać sprzed magistratu?
Fot. Angela
Jeleniogórzanie pragnący wczoraj załatwić sprawę w kompleksie urzędu miejskiego przy ul. Ptasiej byli bardzo zdziwieni, kiedy na parkingu zobaczyli zaspy.

- Przyjechałem rano na parking pod Urząd Miasta w Jeleniej Górze przy ul. Ptasiej i doznałem szoku. Było tyle śniegu, że ledwo mogłem zaparkować, gdyż koła się strasznie ślizgały. Problem miałem również z wyjechaniem. Mało co, a bym uderzył auto stojące obok, przez tak dużą ilość śniegu zalegającą na tym miejscu postojowym. Sytuacja ta dziwi mnie tym bardziej, że parking należy przecież do… magistratu – mówi jeleniogórski kierowca.

Jak poinformował Tomasz Dumycz z Urzędu Miasta parking przy ul. Ptasiej zostanie odśnieżony, gdy urząd będzie zamknięty i znikną z parkingu wszystkie samochody.
– Ponieważ mamy pięć parkingów do odśnieżenia, czym zajmują się ochroniarze, dziś po prostu nie zdążyli odśnieżyć wszystkich, a nasypało dosyć sporo śniegu. Sam wydałem zakaz odśnieżania parkingu, na którym stoją już samochody, gdyż mieliśmy w ubiegłych latach takie sytuacje, że później interesanci zgłaszali nam, że ich pojazdy zostały uszkodzone lub zarysowane prawdopodobnie przez osoby odśnieżające parking – usłyszeliśmy od Tomasza Dumycza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group