Świetnie w sezon 2024/2025 wszedł beniaminek Koleje Dolnośląskie IV ligi - Orzeł Mysłakowice. Nasza ekipa w swoim premiowym występie na tym szczeblu rozgrywkowym pokonała u siebie Piasta Nowa Ruda 1:0 po trafieniu samobójczym w 18. minucie gry.
reklamy
- W pole karne dogrywał Oskar Giziński, a bramkarz nabił obrońcę. Wyszliśmy na prowadzenie, a chwilę później środkowy obrońca Piasta za drugą żółtą kartkę musiał opuść boisko. Świetnej okazji w pierwszej połowie nie wykorzystał Giziński. Druga połowa to walka o kolejną bramkę. Podwyższyć mógł Lekszycki oraz Młodziński, ale niestety strzały były niecelne. Wygrywamy na rozpoczęcie IV ligowych zmagań. Gratulacje, pierwsze punkty wpadły na nasze konto z niełatwym przeciwnikiem. Gratulacje dla rywali za sportową rywalizację. Powodzenia w dalszej części sezonu - czytamy w komunikacie Orła Mysłakowice.
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu oraz opcjonalnych cookies preferencji, analityki, treści zewnętrznych i pomiaru reklam. Można zaakceptować wszystko, odrzucić opcjonalne albo dostosować ustawienia.
Polityka prywatności i cookies
Ustawienia cookies
Zarządzaj zgodami
Niezbędne cookies są wymagane do działania serwisu. Opcjonalnie można włączyć preferencje, analitykę Google, osadzone treści zewnętrzne oraz pomiar reklam.
Niezbędne
Logowanie, bezpieczeństwo, sesja oraz zapis decyzji o cookies.
Zawsze aktywne
Preferencje
Zapamiętanie ustawień interfejsu itp.
Analityka
Pomiar ruchu w Google Analytics po uzyskaniu zgody.
Treści zewnętrzne
Osadzone mapy Google, filmy YouTube i materiały Facebook.
Reklamy i pomiar
Google AdSense, ograniczanie ponownego wyświetlenia oraz pomiar skuteczności reklam.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.