Piątek, 26 czerwca
31°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy
reklamy

Halówka w wykonaniu gimnazjalistów

Audio

Czytaj na głos

Autor: Mateusz Banaszak 1 min czytania

Piłka halowa – szkoły gimnazjalne

We wtorek w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze, odbył się Turniej Piłki Nożnej dla Szkół Gimnazjalnych w ramach bloku imprez rekreacyjno-sportowych „Ferie z MOS-em 2009”. W turnieju udział wzięły trzy zespoły, które grały systemem „każdy z każdym”, mecz i rewanż, a czas gry to 15 minut.
Wyniki spotkań pomiędzy poszczególnymi zespołami:

Wesoła Tyrolska – Łomnica 5:0 i 3:2 Wesoła Tyrolska – SP GOL Jelenia Góra 1:5 i 2:2 Łomnica – SP GOL Jelenia Góra 1:3 i 1:2
Kolejność końcowa:

1.SP GOL Jelenia Góra 10 pkt. 12-5
2.Wesoła Tyrolska 7 pkt. 11-9
3.Łomnica 0 pkt. 4-13

Skład zwycięskiego zespołu:

Kocot Adam, Kierlik Paweł, Kocot Sebastian, Rataj Dacjan, Wcisło Tomasz, Sypniewski Krzysztof, Stankiewicz Damian.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał słodki upominek.
Międzyszkolny Ośrodek Sportu organizator dzisiejszych zawodów zaplanował na dzień 29.01.2009 roku w godzinach 10.00 – 13.00 turniej piłki nożnej halowej dla uczniów szkół Podstawowych. Turniej odbędzie się w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ulicy Złotniczej 12. Zapraszamy.

Natomiast, na sali zapaśniczej MOS, odbyły się natomiast zajęcia karate prowadzone przez pana Mariusza Ligiżyńskiego. Ciekawa i urozmaicona forma sztuk walki zgromadziła na sali dzieci i młodzież w różnym wieku od 3 –18 lat. Wszyscy uczestnicy za swój wysiłek i sportowe zachowanie nagrodzeni zostali słodkimi upominkami.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka