Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 5926
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Gwiazdy pod Szrenicą lśniły w słońcu

Poniedziałek, 17 marca 2008, 7:48
Aktualizacja: 7:49
Autor: Mar
Region Jeleniogórski: Gwiazdy pod Szrenicą lśniły w słońcu
Fot. Mar
Anna Popek, Michał Olszański i wiele innych gwiazd znanych z ekranów telewizji przyjechało w sobotę do Szklarskiej Poręby. Okazją były zawody narciarskie. Były sportowe emocje, autografy a przede wszystkim – świetna zabawa.

– To wspaniałe, że obok cudownych gór, które dzisiaj wyglądają jak z bajki, mogłam zobaczyć ludzi, których znałam z ekranu telewizji – powiedziała pani Anna z Leszna, która przyjechała do Szklarskiej Poręby na weekend.

– Chociaż tutaj jestem drugi raz, to po raz pierwszy w życiu założyłem na nogi narty i przejechałem kilkaset metrów na nartach – opowiadał rozemocjonowany Brian Scott, urodzony w Gujanie Brytyjskiej dziennikarz telewizyjny. W Szklarskiej Porębie reklamował nowy kanał Discovery History TVN.

Pozostali uczestnicy byli bardziej doświadczeni od Briana w jeździe na nartach, ostro więc rywalizowali między sobą na stoku Hala Szrenicka. W kategorii pań najlepsza okazała się po raz kolejny Dorota Rembiszewska, druga była Małgorzata Lewicka a trzecia Beata Sadowska.

Wśród panów rywalizację na stoku z najlepszym czasem zakończył dziennikarz sportowy Jarosław Kulczycki, drugi był Michał Olszański, a trzeci Waldemar Błaszczyk.

Po zawodach był czas na autografy i rozmowy z fanami. Najbardziej oblegani byli Michał Milowicz, Anna Popek i Michał Olszański. Ten ostatni był wyjątkowo cierpliwy, nie chował się przed fanami, tylko krążył wśród widowni rozmawiając z ludźmi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group