Piątek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6430
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grand Prix dla Ewy Kobielskiej z Młodzieżowego Domu Kultury

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 31 października 2014, 7:50
Aktualizacja: 7:51
Autor: Angela
Fot. MDK
Trochę nieoczekiwany, ale w pełni zasłużony sukces odniosła Ewa Kobielska ze Studia Piosenki MDK. – Nasza wokalistka zdobyła główną nagrodę na V Konkursie Wokalnym „Śpiewobranie” w Częstochowie – informują z dumą pracownicy MDK.

Konkurs o zasięgu ogólnopolskim został zorganizowany przez Autorskie Liceum Artystyczne i Akademickie oraz Gimnazjum Artystyczne i Akademickie we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Częstochowie. Uczestnikami konkursu byli soliści, uczniowie VI klas szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

- Po przesłuchaniach wstępnych nasza laureatka została zakwalifikowana do finału. W poniedziałek (27 października) wystąpiła podczas uroczystej gali konkursowej w sali widowiskowej Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie, gdzie decyzją jury zdobyła nagrodę Grand Prix – dodają pracownicy MDK.

Sponsorem nagrody głównej – realizacji profesjonalnego nagrania jest Studio Radioaktywni, które działa od 1995 r. i ma na swoim koncie udział w powstaniu ponad stu albumów oraz kilku produkcji filmowych i teatralnych. Studio współpracowało m.in. z zespołami: Bakshish, Habakuk, Maleńczuk Pocket Band, Sidney Polak, Świetliki, T.Love, Zakopower, Golec Uorkiestra.

- Sukces Ewy jest nie tylko efektem pracy nad sobą i swoim warsztatem ale przede wszystkim pasji i konsekwentnej pracy jej nauczycielki Renaty Kryńskiej a także zaangażowania rodziców. Umiejętne połączenie tych elementów to gwarancja sukcesu – podsumowują pracownicy MDK.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~_do autora 31-10-2014 8:51
Co to znaczy "Trochę nieoczekiwany..." sukces? Jaką Ty szkołę kończyłaś lub kończyłeś dziennikarzyno? Jakieś zasady, etyka.... nic?
~jhg 31-10-2014 9:09
Gratulacje! jak miło poczytać o czyms przyjemnym ,a nie o bełkocie politycznym.
~ 31-10-2014 9:21
Mamy tylko jeden MDK ? Wszyscy wiedzą o który chodzi? Ja np. nie wiem Może na Zabobrzu , może w Sobieszowie a może na ul. Skłodowskiej?
~ 31-10-2014 9:53
Mamy jeden, jedyny na ul. Skłodowskiej. Na Zabobrzu jest ODK, w Sobieszowie MDK Muflon. Nie tak ciężko zapamiętać.
~ 31-10-2014 19:45
Do komentującego o 08:51 Może dlatego" trochę nieoczekiwany", że uczestników było około 70-ciu, a laureatka była jedną z najmłodszych uczestników konkursu i nikomu nie przyszło do głowy, że ta młoda osóbka oczaruje jury swoim głosem i pokona wielu bardziej doświadczonych przeciwników z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Myślę że autor nie miał nic złego na myśli :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group