Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 5904
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: “Godzina z pożycia mężczyzny...” w marcu w Gołębiewskim

Środa, 11 lutego 2015, 8:53
Aktualizacja: 8:55
Autor: Manu
Karpacz: “Godzina z pożycia mężczyzny...” w marcu w Gołębiewskim
Fot. Organizator
7 marca (w sobotę) o godz. 20.00 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu wystawiony zostanie gościnny spektakl w stylu kabaretowym “Godzina z pożycia mężczyzny...” autorstwa Artura Andrusa. Wystąpią: Adrianna Biedrzyńska i Piotr Szwedes. Organizatorem wydarzenia jest firma EMY. Rezerwacja biletów – tel. 533–509–857, e–mail: scenateatralna@gmail.com.

O świecie, życiu i kobietach…i nie tylko. Czy wiecie, że 90 proc. utworów muzycznych, dzieł literackich powstało z myślą o kobiecie? A o mężczyźnie?

- Miał rację Napoleon Bonaparte, kiedy mówił, że Bóg też jest najlepszym pisarzem, jego poezja to kobieta, jego proza to mężczyzna. I właśnie prozą pisze często piękne opowiadania. A co? - mówi Piotr Szwedes.

- Jednym z najbardziej zakorzenionych w społeczeństwie stereotypów, to ten o facecie rzekomo myślącym o???.., że na godzinę życia tego faceta składa się siedem kilkuminutowych myśli o???.., jedna o jedzeniu, a reszta to pustka? Stop! – twierdzi Piotr Szwedes.

- Czas skończyć z tym powtarzającym się “o???”. Czas skończyć z tymi krzywdzącymi stereotypami, czas wreszcie udowodnić, że mężczyzna to zjawisko godne uwielbienia, nie tylko na scenie. Czas to właśnie jemu, poświęcić trochę uwagi. Jemu, czyli mnie? Pomyślałem, że nadszedł czas na osobiste spotkanie z widzem, w czasie którego… No właśnie, co?... Przywołuję swoje doświadczenia i odwołuję swoje obietnice - podsuwam sposoby bycia i niebycia (to jest dopiero sztuka!) w życiu i na scenie... – mówi Piotr Szwedes.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group