Piątek, 12 lipca
Imieniny: Weroniki, Jana
Czytających: 10286
Zalogowanych: 46
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Głuchy telefon w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego

Środa, 3 października 2012, 7:36
Aktualizacja: Czwartek, 4 października 2012, 7:38
Autor: mea
Jelenia Góra: Głuchy telefon w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego
Fot. Archiwum Jelonki.com
– Żeby poznać termin egzaminu na prawo jazdy trzeba np. ze Zgorzelca specjalnie przyjechać do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze, ponieważ nikt nie odbiera telefonów w biurze klienta, które ograniczyło czas obsługi połączeń telefonicznych do półtorej godziny – alarmuje kandydat na kierowcę.

– Podanie o rejestrację na egzamin można wysłać e-mailem, faksem, przekazać osobie upoważnionej, choć najczęściej terminy egzaminów ustalają w WORD-zie instruktorzy jazdy, których ze Zgorzelca codziennie jest ok. piętnastu – poinformowała Marzena Woskowicz, specjalista do spraw pracowniczych i ogólno administracyjnych WORD-u w Jeleniej Górze.

Na stronie internetowej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze jest następująca informacja: „Ze względu na wzmożony ruch w biurze obsługi klienta, informujemy, iż obsługa telefoniczna (tel. 75 64 32 261) będzie dostępna od godz. 13.30 do 15.00”. Natomiast Biuro Obsługi Klienta jest czynne od godz. 8.00 do godz. 15.00, od poniedziałku do piątku.

- Trzeba zaznaczyć, że jesteśmy jedynym ośrodkiem ruchu drogowego w województwie dolnośląskim, w którym można dokonać rejestracji telefonicznie. W innych trzeba przyjść osobiście lub np. wysłać e-maila. Jednak przez dużą liczbę osób zdających prawo jazdy musieliśmy ograniczyć czas obsługi telefonicznej do półtorej godziny – mówiła Marzena Woskowicz. Przedstawicielka WORD-u dodała, że nie mieli wcześniej zgłoszeń o problemie z rejestracją przez telefon, e-mail czy też faks.

Jelonka.com przez trzy dni również próbowała dodzwonić się w podanym czasie do biura obsługi klienta WORD-u - bez powodzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Co wolisz: kawę, herbatę czy wodę?

Oddanych
głosów
583
Kawa
39%
Herbata
23%
Woda
30%
Inny napój (np. sok, cola, mleko)
9%
 
Głos ulicy
Lotto – dwa zeta do przodu
 
Warto wiedzieć
Co zostało nam z chłopów pańszczyźnianych?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Kultura
Teatry uliczne – Teatr A z Gliwic
 
Kultura
Teatry uliczne – Clown Pinezka
 
Aktualności
Magia Karkonoszy w dwuminutowym filmie: Time Lapse, który zachwyca
 
Aktualności
Ulewa przeszkodzi w przedstawieniach?
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group