Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 6579
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głosuj na Sportowca i Trenera Roku!

Wiadomości: Plebiscyt Sportowca i Trenera Roku
Poniedziałek, 18 stycznia 2010, 14:47
Aktualizacja: Czwartek, 4 lutego 2010, 8:37
Autor: ahawer
Zapraszamy do udziału w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Jelenia Góra.

SMSy należy wysyłać na numer 7116 o treści : PT.PS: imię i nazwisko sportowca i trenera.

Przykład:
PT.PS: Anna Kowalska, Jan Kowalski

W odpowiedzi na SMS powinni Państwo otrzymać zwrotnego z informacją – Dziękujemy za oddanie głosu w Plebiscycie Sportowym, Wtedy jest pewność, że SMS do nas doszedł.

Nie wolno używać polskich liter, typu: ł, ą, ć, ś, ń.

Uwaga! W jednej wiadomości można oddać głos na Sportowca i na Trenera,
np. PT.PS: Anna Kowalska, Jan Kowalski

Tą drogą wybierzemy trójkę najpopularniejszych i najbardziej przez Państwa lubianych sportowców i trenera.

Głosowanie trwa do końca stycznia. Co tydzień będziemy publikować cząstkowe wyniki.

Zapraszamy do głosowania:

Wybrana przez Państwa „Złota dziesiątka” Sporowców, na których można oddawać głosy:

Wojciech Bijan – piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra

Marcin Pawłowski - lekkoatletyka – MKL „12”

Łukasz Włoch - rajdy samochodowe - Automobilklub Karkonoski

Filip Romański – saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe

Ireneusz Zakrzewski – boks – Power Boks Jelenia Góra

Tomasz Kołodziejski - lekkoatletyka – MKL „12”

Sabina Kobzar – piłka ręczna – KPR Jelenia Góra

Rafał Niesobski - koszykówka – KS Sudety

Majka Włoszczowska – kolarstwo górskie- CCC Polkowice

Krzysztof Kieć – piłka nożna – KS Chojnik

Wybrana przez Państwa „Złota dziesiątka” Trenerów, na których można oddawać głosy:

Marek Przeorski - lekkoatletyka – MKL „12”

Adam Słomka – badminton – KS Chojnik

Marek Herzberg - piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra

Miorosław Uram – piłka ręczna – Finepharm Jelenia Góra

Janusz Lewiński - tenis ziemny – KT Jelenia Góra

Wojciech Lara – siatkówka – KS AZS KK Jelenia Góra

Dila Samadowa - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra

Rafał Majda - Jeleniogórski Klub Oyama (karate i muay thai)

Wiktor Żuryński – siatkówka na siedząco – Simet

Łukasz Cudyk - lekkoatletyka – MKL „12”

* Koszt jednego SMS 1, 22.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group