Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9956
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Głosowisko” 2018 w MDK „Muflon”

Środa, 10 października 2018, 7:22
Aktualizacja: Czwartek, 11 października 2018, 7:09
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: „Głosowisko” 2018  w MDK „Muflon”
Fot. MDK "Muflon"
Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń do jubileuszowego X Konkursu Piosenki Polskiej „Głosowisko”, który odbędzie się w sali widowiskowej 9 listopada 2018 (piątek), o godz. 10.00.

Jubileuszowa edycja konkursu będzie miała wyjątkową oprawę – na finał, z krótkim recitalem, wystąpi Jarosław Wasik – dyrektor Muzeum Piosenki Polskiej w Opolu, główny juror tegorocznej edycji „Głosowiska”.

Nie zabraknie też jubileuszowego tortu ufundowanego przez cukiernię „Merkury” w Jeleniej Górze, a na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody ufundowane przez: Orska – autorska biżuteria, RICOH, Anna Mangold Photography, 2 Towers – biżuteria skórzana, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.

Tegoroczna edycja „Głosowiska” wzorem lat ubiegłych oraz ze względu na rosnące zainteresowanie udziałem w konkursie – skierowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży, ale także do dorosłych, zarówno wykonawców indywidualnych, jak też całych zespołów. Przewidziano zatem 3 kategorie wiekowe: 7 – 12 lat, 13 – 17 lat, 18 lat i więcej.

Uczestników oceniać będzie jury w składzie:
• Jarosław Wasik – polski piosenkarz, autor tekstów i kompozytor wykonujący utwory z nurtu piosenki literackiej, obecnie dyrektor Muzeum Piosenki Polskiej w Opolu.
• Dawid Król – absolwent Akademii Muzycznej im Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Nauczyciel gry na gitarze w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze, gitarzysta, kompozytor, aranżer w zespole JazzGot Quartet.
• Tadeusz Rybicki – reżyser, aktor (absolwent wrocławskiej PWST), literat. Współzałożyciel teatru Cinema, lider teatru Pracownia Prowincja i arteterapeutycznego Teatru Osób Uzależnionych „Karawana”.

Nagrania z wykonaniem zgłaszanego repertuaru – pliki wyłącznie w formacie mp3, wave lub CD audio (płyta) należy nadsyłać do 26 października, na adres mailowy: bozena.muflon@gmail.com lub muflon@sobieszow.pl (w tytule: „Głosowisko 2018”) lub na adres pocztowy MDK „Muflon” ul. Cieplicka 172 , 58-570 Jelenia Góra, z dopiskiem „Głosowisko 2018”.

Uwaga! Nieprzekraczalny termin przesyłania kompletu materiałów upływa z dniem 26 października 2018.

Regulamin konkursu (wraz z kartą uczestnictwa) znajdują się na stronie muflon.sobieszow.pl oraz w sekretariacie MDK „Muflon”.

X Konkurs Piosenki Polskiej „Głosowisko” 2018 dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group