Zalogowanych: 8

Jelenia Góra: Gładkie zwycięstwo

Czwartek, 31 października 2019, 13:38
Aktualizacja: 13:52
Trampkarze rezerw Karkonoszy odnieśli pewne zwycięstwo w starciu z Bobrem Marciszów. Podopieczni Krzysztofa Pietrzyka odnieśli 10 zwycięstwo w sezonie i zdecydowanie prowadzą w tabeli IV ligi okręgowej.

Lider rozgrywek zmierzył się na bocznym boisku stadionu miejskiego przy ul. Złotniczej z trzecim w tabeli - Bobrem Marciszów. W pierwszej połowie jeleniogórzanie tylko raz wpisali się na listę strzelców - wynik w 10. minucie otworzył Adrian Ociepa. Po zmianie stron rozpoczął się festiwal strzelecki. W 41. minucie podwyższył Dominik Bednarek, w 49. minucie Maciej Drzymkowski, następnie gole zdobywali: Marcel Kraiński (56. i 57. minuta), D. Bednarek (68. minuta), a wynik na 7:0 ustalił w 78. minucie Drzymkowski.

Karkonosze Jelenia Góra - Bóbr Marciszów 7:0 (1:0)

Karkonosze: Krygier - S. Gwaj, M. Gwaj, Krupiczowicz, Kuciński, Michalski, Ociepa, Pietrzyk, Sierżant, Szurmiej, Wolski. Zmiennicy: Kraiński, Bednarek, Drzymkowski, Furman, Lewandowski, Podobiński.
Bóbr: Majerski - Brejnak, Bych, D. Błaszczyk, S. Błaszczyk, N. Kaczmarczyk, Pyszczek, Sekuła, Szajda, Wawrzyniak. Zmiennicy: Hartwig, Zurakowski, Bąkowicz, Delkowski, Kaczmarczyk, W. Kaczmarczyk, Stelmach.