Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 2305
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Gang w krótkich spodenkach

Środa, 17 czerwca 2009, 8:10
Aktualizacja: 8:11
Autor: TEJO
Od 11 do 16 lat mają przestępcy, którzy włamali się i okradli kiosk w centrum Jeleniej Góry. Policja wyłapała wyrostków i odzyskała łupy warte co najmniej 1500 złotych.

W nocy z 14 na 15 czerwca 2009 policjanci na polecenie oficera dyżurnego pojechali na ulicę 1 Maja, gdzie według zgłoszenia miała miejsce kradzież z włamaniem do kiosku.

– Na jednej z ulic zauważyli grupę nieletnich, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali jednego z nich. Okazał się nim 11-letni chłopiec, który podczas ucieczki zgubił kilka zapalniczek – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Jak się później okazało, pochodziły one z kradzieży z włamaniem do kiosku. Policjanci ustalili współsprawców przestępstwa, którymi okazali się 13-latek oraz dwóch 16-latków. Ich łupem padły papierosy, zapalniczki, flamastry, tabletki i inne przedmioty o łącznej wartości nie mniejszej niż 1500 zł.
Ponadto chłopcy z wolnostojącej lodówki ukradli napoje, których wartość nie została jeszcze ustalona.

Sprawcy za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem rodzinnym. Pozostaje też mieć nadzieję, że w ruch pójdą domowe pasy, a „cztery litery” będą sine.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group