Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 9497
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Gala Wolontariatu w Jeleniej Górze – podziękujmy ludziom wielkiego serca

Wtorek, 12 lutego 2013, 8:10
Aktualizacja: 8:11
Autor: Org
Fundacja „Jagniątków” prowadząca Inkubator NGO w Jeleniej Górze oraz Urząd Miasta Jelenia Góra zapraszają wszystkie osoby, organizacje i instytucje do zgłaszania wolontariuszy, których chcieliby szczególnie wyróżnić za dotychczasową pomoc i podejmowaną aktywność. Zgłoszone osoby otrzymają dyplomy i drobne upominki podczas uroczystej Gali Wolontariatu, która odbędzie się 28. Lutego br. o godz. 14.00 w Pasażu Grodzkim w Jeleniej Górze.

Wolontariusze to niewątpliwie siła napędowa każdego społeczeństwa. O tym jak wspaniała i potrzebna jest ich działalność przekonujemy się każdego dnia. Są to osoby, które bezinteresownie i z zaangażowaniem pomagają innym, najczęściej samemu pozostając anonimowym. Podczas uroczystej Gali Wolontariatu, której zorganizowanie jest wynikiem inicjatywy zgłoszonej przez jedną z aktywnie działających jeleniogórskich wolontariuszek, chcielibyśmy docenić i w imieniu całej społeczności podziękować tym osobom, które poświęcają własny czas i energię aby działać na rzecz innych.

Podczas Gali zaprezentowane zostaną działania, podejmowane przez jeleniogórskich wolontariuszy, odbędzie się koncert uzdolnionych młodych osób z terenu jeleniogórskiego oraz ogłoszone zostaną wyniki konkursu na logo Wolontariatu Jeleniogórskiego wraz z wystawą wszystkich prac konkursowych.
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 20.02.2013r. Więcej informacji oraz karta zgłoszenia na: http://www.jagniatkow.hb.pl/pl/25/Aktualnosci/

Jednocześnie przypominamy, że trwa konkurs na logo Wolontariatu Jeleniogórskiego. Projekt należy przygotować w wersji wektorowej i przesłać do organizatora do dnia 22 lutego 2013r. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia na stronie: http://www.jagniatkow.hb.pl/pl/25/Aktualnosci/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
1288
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
7%
Konfederacje
10%
Lewice
8%
PiS
23%
PO
35%
Trzecią drogę
8%
Innych
8%
 
Głos ulicy
Zjadłem 6 pączków z nadzieniem owocowym
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Maliny polskie kontra ukraińskie
 
Piłka nożna
Karkonosze – Moto–Jelcz w obiektywie
 
112
Zderzenie Toyoty i Renault
 
Aktualności
Trwa remont mostu nad polderem
 
Aktualności
Czytelnik: grota solna nie dla dzieci?
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group