Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 4411
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Gala Wolontariatu w Jeleniej Górze – podziękujmy ludziom wielkiego serca

Wtorek, 12 lutego 2013, 8:10
Aktualizacja: 8:11
Autor: Org
Fundacja „Jagniątków” prowadząca Inkubator NGO w Jeleniej Górze oraz Urząd Miasta Jelenia Góra zapraszają wszystkie osoby, organizacje i instytucje do zgłaszania wolontariuszy, których chcieliby szczególnie wyróżnić za dotychczasową pomoc i podejmowaną aktywność. Zgłoszone osoby otrzymają dyplomy i drobne upominki podczas uroczystej Gali Wolontariatu, która odbędzie się 28. Lutego br. o godz. 14.00 w Pasażu Grodzkim w Jeleniej Górze.

Wolontariusze to niewątpliwie siła napędowa każdego społeczeństwa. O tym jak wspaniała i potrzebna jest ich działalność przekonujemy się każdego dnia. Są to osoby, które bezinteresownie i z zaangażowaniem pomagają innym, najczęściej samemu pozostając anonimowym. Podczas uroczystej Gali Wolontariatu, której zorganizowanie jest wynikiem inicjatywy zgłoszonej przez jedną z aktywnie działających jeleniogórskich wolontariuszek, chcielibyśmy docenić i w imieniu całej społeczności podziękować tym osobom, które poświęcają własny czas i energię aby działać na rzecz innych.

Podczas Gali zaprezentowane zostaną działania, podejmowane przez jeleniogórskich wolontariuszy, odbędzie się koncert uzdolnionych młodych osób z terenu jeleniogórskiego oraz ogłoszone zostaną wyniki konkursu na logo Wolontariatu Jeleniogórskiego wraz z wystawą wszystkich prac konkursowych.
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 20.02.2013r. Więcej informacji oraz karta zgłoszenia na: http://www.jagniatkow.hb.pl/pl/25/Aktualnosci/

Jednocześnie przypominamy, że trwa konkurs na logo Wolontariatu Jeleniogórskiego. Projekt należy przygotować w wersji wektorowej i przesłać do organizatora do dnia 22 lutego 2013r. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia na stronie: http://www.jagniatkow.hb.pl/pl/25/Aktualnosci/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group