Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 4208
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gala Wiedeńska – w JCK

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 14 sierpnia 2019, 11:14
Aktualizacja: Piątek, 16 sierpnia 2019, 6:10
Autor: Organizator
Fot. Organizator
Podczas gali, która odbędzie się 9 listopada o godz. 18.30 usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. .

Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa. Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia!

To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko.

Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Bilety 85 zł: Kasa JCK (ul. Bankowa 28/30), tel. (0-75) 64 78 884, grupy tel. 515 985 232, bilety online: www.jck.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl oraz Sklepy Muzyczne FIFF, Księgarnie PWN, Księgarnie Book Book, Książnica Polska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
100%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Ciep_liczanka 15-08-2019 14:14
Nabrałam się w zeszłym roku na tą "galę"... zapłaciłam 100 zł za bilet i wyszłam sfrustrowana! To nie koncert tylko występ, a do GALI to daleka droga! Te dzieciaki powinny się jeszcze duużo uczyć. Bo jak na razie to uczą się jak wyciągać tanim kosztem spore pieniądze za bilet od porządnych ludzi, którzy uwierzyli w to co prezentuje plakat i reklama. Zapraszam do Cieplic na koncerty promenadowe za darmo i na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group