Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 5452
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Gala „Debeściaki 2017” za nami

Czwartek, 27 kwietnia 2017, 14:03
Aktualizacja: Piątek, 28 kwietnia 2017, 7:11
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Gala „Debeściaki 2017” za nami
Fot. Przemek Kaczałko
Wykładowcy Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbierali wczoraj (26.04) z rąk studentów statuetki, które określały ich osobowość i podejście do pracy. Gala przebiegła w sympatycznej atmosferze i z ogromnym poczuciem humoru.

Chodziło oto, aby nagrodzić najlepszych wykładowców w 10 kategoriach, które przygotowuje samorząd studencki, a laureatami są osoby, które uzyskują największą liczbę głosów wśród studentów. - Zazwyczaj tworzymy kategorie „z jajem”, jest np. kategoria „Highway to hell”, a więc droga do piekła, czyli najbardziej surowy wykładowca – powiedziała Angelika Wójcik z Samorządu Studenckiego WEZiT UE.

Wykładowcy sympatycznie podchodzą do tej inicjatywy studentów, dzięki której integrujemy się nie tylko na poziomie edukacji - jak na co dzień - ale na poziomie swobodnym i dobrze się bawimy – powiedziała dr hab. Elżbieta Sobczak, dziekan WEZiT, która w poprzednich latach nie zwyciężyła w żadnej z kategorii, ale ku jej zaskoczeniu i radości tym razem przypadł jej tytuł „Kiedyś cię znajdę” dla najbardziej zapracowanej osoby spośród wykładowców.

Za najbardziej surowego wykładowcę uznano dra Andrzeja Sztando, który był tym faktem bardzo zaskoczony. - Nie jestem aż tak wymagający jak sądzą studenci, ale cieszę się, że wysokie wymagania mogą być przez studentów docenione – wyznał laureat kategorii „Drogi do piekła”. - Dla mnie to jest bardzo dobry „feedback”, że to co robię, robię dobrze, a ci, dla których to robię, dobrze to oceniają. Przede wszystkim najbardziej zależy nam na tym, żeby naszych studentów dobrze oceniał rynek pracy, żeby mieli wiedzę teoretyczną i praktyczną, a taką mogę im dać – dodał Andrzej Sztando, który na galę przyszedł prosto z Rady Powiatu Jeleniogórskiego, gdzie jest radnym.

W tym roku kategorie nawiązywały do znanych piosenek – stąd ich nazwy. W przerwie wręczania statuetek laureatom, odbył się konkurs „Jaka to melodia”, który również był okazją do zabawy i zdecydowanie wygrali go wykładowcy! - Chodzi nam o to, żeby się świetnie bawić, wynagrodzić wykładowców i pokazać, że doceniamy ich – podkreśliła Angelika Wójcik.

Lista laureatów Gali „Debeściaki 2017”:
Highway to hell – dr Andrzej Sztando
Trójkąty i kwadraty – dr Artur Zaborski
Supermenka – dr Magdalena Rękas
Wszystko się może zdarzyć – dr hab. Mieczysław Morawski, prof. nadzw. UE
Tak blisko – dr inż. Jerzy Ładysz
Kiedyś Cię znajdę – dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. nadzw. UE
Jak anioła głos – dr Arkadiusz Babczuk
Zabiorę Cię właśnie tam – dr hab. Marian Kachniarz, prof. nadzw. UE
Myśli i słowa – prof. zw. dr hab. Tadeusz Borys.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group