Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8772
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Furiat za kierownicą BMW

Poniedziałek, 19 października 2009, 11:28
Aktualizacja: 11:28
Autor: TEJO
Nawet rokiem w więzieniu może „zapłacić” za swoje zachowanie pewien kierowca, którego – kiedy był kontrolowany przez policję – poniosły nerwy.

W miniony piątek policjanci drogowi na ulicy Łomnickiej zauważyli samochód marki BMW, który miał nieprawidłowe oświetlenie. Zatrzymali auto do kontroli drogowej. Kierującym okazał się 24-letni jeleniogórzanin. W trakcie czynności okazało się również, że oprócz nieprawidłowego oświetlenia pojazd nie miał ważnych badań technicznych.

– W tej sytuacji policjanci poinformowali kierowcę, że zostanie ukarany mandatem oraz zostanie zabezpieczony dowód rejestracyjny. W trakcie czynności kierowca był bardzo agresywny, nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy oraz wyzywał ich i straszył – wyjaśnia podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Nerwowy kierowca zatrzymany w policyjnym areszcie. Odpowie za znieważenie policjantów, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do roku. Został za to przestępstwo objęty dozorem policyjnym oraz musi zapłacić 700 zł poręczenia majątkowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group