Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 7660
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Forum dla boskich kobiet

Wtorek, 8 października 2019, 10:14
Aktualizacja: Sobota, 2 listopada 2019, 14:11
Autor: Katarzyna Harbul–Bała
Jelenia Góra: Forum dla boskich kobiet
Fot. Klaudia Cieplińska – Profesjonalna Fotografia
Pamiętacie Państwo projekt „Jesteś BOSS/KA”, jaki realizowaliśmy na przełomie kwietnia i maja 2019 roku? Ewoluował! Nie mogło być inaczej, bo w Karkonoszach mamy mnóstwo fantastycznych kobiet!
Postanowiliśmy je docenić, wesprzeć, zmotywować, zainspirować, wyposażyć w wiedzę i odwagę. Chcemy, by głośno i odważnie promowały swoje projekty i dokonania. Chwaliły się sukcesami i dzieliły nauką płynącą nie tylko z sukcesów, ale i z porażek. Tak powstał pomysł na FORUM BOSSKICH – cykl szkoleń z zakresu biznesu, psychologii i coachingu.

73 przedsiębiorcze kobiety z naszego regionu (Szklarskiej Poręby, Jeleniej Góry, Głuszycy Dziwiszowa, Świeradowa Zdroju, Mirska, Mysłakowic, Pobiednej, Jeżowa Sudeckiego, Lwówka Śląskiego, Siedlęcina, Karpacza, Świerzawy, Złotoryi, Legnicy, Wlenia, Polkowic, Leśnej, Podgórzyna, Przecznicy, Jedliny Zdrój i Wolimierza), spotkały się 2 października 2019 w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort, by wymienić doświadczenia, poznać się, doszkolić, spędzić czas w wyjątkowym, a wręcz doborowym towarzystwie. Każda inna, każda wyjątkowa, każda z innym zasobem możliwości, umiejętności i wiedzy.

• Ogromna dawka wiedzy przekazana podczas warsztatów coachingowych z Martą Kustosz z „Samooceny. Samoakceptacji. Samorealizacji” oraz Joanną Janowicz z „Autoprezentacji oraz Treningu wystąpień publicznych”, dała uczestniczkom narzędzia by mocniej wierzyć we własne możliwości, ufać intuicji i nie stawiać sobie sztucznych barier.
• Panel dyskusyjny z udziałem części uczestniczek sesji zdjęciowej realizowanej w ramach projektu „Jesteś BOSSKA”, pokazał ile przedsiębiorczych kobiet mamy w regionie i jaka była ich droga do miejsca w którym znajdują się obecnie.
• Nie mogło zabraknąć czasu na wymianę kontaktów i nawianie współpracy.
• Całość swoim niezwykłym stand-up show zamknęła Magda Kubicka.
Przez 12 godzin udało się wyzwolić niesamowitą kobiecą energię, która teraz będzie procentować w formie pomysłów, projektów, nowych realizacji i kooperacji.
Sukces I FORUM BOSSKICH świadczy o ogromnym zapotrzebowaniu na organizację wydarzeń w regionie skierowanych do kobiet, które pragną realizować się w biznesie. W kolejnych edycjach planujemy zrealizować szkolenia z zakresu:
• Storytellingu i skutecznych kampanii na portalach społecznościowych
• Negocjacji i mediacji
• Zarządzania czasem i delegowania obowiązków
• Asertywności i obsługi „trudnego klienta”
• Skutecznego marketingu i technik sprzedażowych
Drugą edycję FORUM BOSSKICH planujemy na styczeń 2020.
Na koniec dziękujemy załodze Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort w Świeradowie Zdroju za zaangażowanie, przygotowanie i gościnność.

Twoja reakcja na artykuł?

10
45%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
10
45%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group