Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8723
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Festiwal Kobiet w Pasażu Grodzkim przyciągnął tłumy. Nie tylko pań

Niedziela, 11 marca 2012, 13:55
Aktualizacja: Wtorek, 13 marca 2012, 11:50
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Festiwal Kobiet w Pasażu Grodzkim przyciągnął tłumy. Nie tylko pań
Fot. Agrafka
W minioną sobotę w Pasażu Grodzkim odbył się Festiwal Kobiet Dla Kobiet zorganizowany przez dwie jeleniogórzanki: Zofię Müller i Emilię Szpak. Nie zabrakło pięknych kobiet jak również przystojnych mężczyzn. Ideą imprezy było pokazanie piękna ukrytego w każdej kobiecie.

- Pomysł wziął się z życia codziennego, gdyż na co dzień każda z nas jest zabiegana, zajęte jesteśmy obowiązkami domowymi i pracą. Nie mamy zbyt wiele czasu dla siebie. Ponieważ każdej Pani należy się odrobina egoizmu wraz z Zofią Müller postanowiłyśmy zorganizować Festiwal Kobiet. Cieszymy się, że nasza propozycja świętowania Dnia Kobiet spotkała się z tak dużym zainteresowaniem – powiedziała Emilia Szpak, współorganizatorka.

W ramach Festiwalu Kobiet odbył się pokaz mody „Wiosna-Lato 2012” projektantki Anetty Ejlak-Kamińskiej – AEK, pokaz tańca orientalnego i flamenco Szkoły Tańca „Tierra Flamenca”. Perfumeria Douglas zaprezentowała nowinki w makijażu na najbliższy sezon. Stylistki Studia Fryzjerskiego „Trendy” pokazały jak w szybki sposób można zrobić piękne fryzury nadające się na wybieg, ale też na co dzień. Najważniejszym punktem programu była licytacja sukni wieczorowej, przekazanej przez projektantkę. Choć nie było wielu licytujących, po raz trzeci usłyszeliśmy kwotę 2500 zł. Dochód z licytacji zostanie przekazany dla podopiecznych Domu Dziecka „Nadzieja” w Jeleniej Górze.

- Świętujemy Dzień Kobiet w Dzień Mężczyzny, dlatego też przyszłam tu dziś ze swoim mężczyzną, aby wspólnie obejrzeć to wspaniałe widowisko – skomentowała Aleksandra Pilch, mieszkanka Zabobrza.

Podczas imprezy można było podziwiać wystawę fotograficzną Pawła Perłowskiego. Każdy mógł skosztować czekoladowych pralinek marki Choice. Spotkanie uświetnił koncert zespołu Night Jazz Orchestra. Imprezę prowadzili Zofia Müller oraz Jacek Grondowy.

- Festiwal Dla Kobiet odbył się pierwszy raz, ale mamy nadzieję, że będzie kolejny – mówi Zofia Müller, współorganizatorka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group