Sobota, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 5098
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ferie z MOS–em zakończone

Poniedziałek, 27 lutego 2017, 8:35
Aktualizacja: 8:38
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Ferie z MOS–em zakończone
Fot. Przemek Kaczałko
Tegoroczne ferie zimowe z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportu w Jeleniej Górze spędziło w sumie 120 dzieci. Młodzi jeleniogórzanie mieli zarówno zajęcia ruchowe, kulturalne, jak edukacyjne.

Spotkania z przedstawicielami służb bezpieczeństwa, lodowisko, wizyta w Teatrze Norwida czy Zdrojowym, sanki na Łysej Górze, wizyta w Termach Ciepickich, gry i zabawy w hali przy ul. Sudeckiej (piłka nożna, koszykówka, badminton, unihokej i inne), to przykład atrakcji jakie MOS zaoferował uczestnikom zimowiska.

Było bardzo fajnie, byliśmy np. na przedstawieniu o czarownicy. Szkoda, że ferie się kończą – powiedziała Julia. - Najbardziej podobała mi się gra w unihokeja – wyznał Tymon. - A dla mnie piłkarzyki – dodał Łukasz.

Podczas dwóch turnusów ferii zimowych z MOS-em (2x60 osób) uczestnicy rozpoczynali dzień od rozgrzewki, następnie (po umyciu rąk) udawali się na śniadanie, po czym rozpoczynała się zabawa w różnych konkurencjach. Poza zajęciami ruchowymi można było też pograć w gry planszowe, piłkarzyki i wiele innych. Nie zabrakło też gry w karty czy zajęć plastycznych pod okiem opiekunów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
394
Tak, to odpowiedzialna praca
15%
Dostają trochę za dużo
21%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
31%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group