Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 3137
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Familiada u świętych Erazma i Pankracego

Sobota, 13 czerwca 2009, 11:14
Aktualizacja: 11:15
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Familiada u świętych Erazma i Pankracego
Podczas festynu wystąpi zespół "Soltanto tu".
Fot. TEJO
Koncert Tomka Kamińskiego, występy cyrkowe, pokazy tańca imprezy sportowe, miasteczko ruchu drogowego, zjeżdżalnie, ślizgawki, loteria fantowa, ciasta, kiełbaski, bigos i wiele innych atrakcji już w najbliższą niedzielę będzie czekało na wszystkich jeleniogórzan, którzy przyjdą na plac Kościelny.

Festyn rozpocznie się o godzinie 12 mszą świętą. Od 13 do 14.30 goście zobaczą pokazy cyrkowe grupy z Miłkowa, następnie wystąpi chór parafialny dzieci i młodzieży, Tomek Kamiński, parafialna schola i grupa muzyczna „Soltanto te”.

Zaprezentują się też szkoła tańca, soliści, straż pożarna, a na koniec na scenie wystąpi jeden z pensjonariuszy Aresztu Śledczego, który pokaże dzieciom bajkę. Nie zabraknie też znakowania rowerów, malowania twarzy i innych atrakcji.

Podczas festynu znajdzie się też coś dla łakomczuchów. Będą pyszne ciasta, kiełbaski, bigos oraz pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem. Całość zakończy się około godziny 19.00. – Zapraszamy wszystkich mieszkańców Jeleniej Góry i okolic, a szczególnie do uczestnictwa zachęcamy rodziny z dziećmi – mówi ks. Artur Węgiel z Parafii Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
358
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group