Piątek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 12886
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: E–usługi w Filharmonii Dolnośląskiej foto]

Środa, 17 stycznia 2018, 8:29
Aktualizacja: Czwartek, 18 stycznia 2018, 9:50
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: E–usługi w Filharmonii Dolnośląskiej foto]
Fot. Paweł Guszała
Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze wzbogaciła się o nowe wyświetlacze wielkoformatowe i biletomat. Odświeżeniu uległa także strona internetowa. Wszystko dzięki unijnemu projektowi, który wspiera rozwój e–kultury oraz e–usług.

Jeszcze przed końcem 2017 roku w kilku punktach Jeleniej Góry ustawione zostały multimedialne ekrany. Jeden w centrum na Placu Ratuszowym, drugi na ulicy 1 Maja, a trzeci w Cieplicach. Za ich sprawą każdy przechodzień może szybko zasięgnąć informacji, co ciekawego dzieje się w filharmonii. Taka forma promocji ma pomóc w ściągnięciu na koncerty nowego słuchacza. Pomoże w tym również biletomat, który ustawiony został w przedsionku filharmonii, od strony ulicy Piłsudskiego.

- Nawet w godzinach kiedy nasza kasa jest nieczynna, można przyjść, kupić bilet na dowolne wydarzenie i zapłacić kartą – mówi Tomasz Janczak, dyrektor Filharmonii Dolnośląskiej. Biletomat nie jest dostępny całodobowo. Zakupu za jego pośrednictwem można dokonywać w godzinach od 8:00 do 18:00. Jest to transakcja elektroniczna, dlatego urządzenie nie wydaje potwierdzenia.

Kolejna zmiana, tym razem objęła świat wirtualny filharmonii, a dokładniej rzecz ujmując stronę internetową placówki. - Nie jest jeszcze w pełni gotowa, ale już jest bardzo funkcjonalna, a pracujemy nad tym żeby była doskonała – zapewnia T. Janczak.

To wszystko jest efektem realizowanego przez Filharmonię Dolnośląską w Jeleniej Górze projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Jego wartość to prawie 500 tysięcy złotych, z czego 345 tysięcy złotych do dofinansowanie z UE.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group