Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 2435
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: EMPiK będzie w "Hicie"?

Sobota, 24 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 25 czerwca 2006, 16:07
Autor: TEJO
Jelenia Góra: EMPiK będzie w "Hicie"?
Fot. Jelonka.com
Sklep ogólnopolskiej sieci EMPiK powstanie w Jeleniej Górze. Według jeszcze nieoficjalnych wieści raj dla fanów muzyki, gier komputerowych, książek i innych tego typu rozrywek znajdzie się w księgarni „Hit” przy ul. 1 Maja.

Na brak takiego sklepu w stolicy Karkonoszy narzeka wielu jej mieszkańców. Najbliższy znajduje się we Wrocławiu. A to właśnie w sieci EMPiK prezentowane są płytowe premiery, zaprasza się autorów bestsellerów. – To miejsce, gdzie można spędzić sporo czasu, nie nudząc się – mówi Damian, który często, przy okazji wizyty w stolicy Dolnego Śląska, wpada do tamtejszego EMPiK-u.

Nie wiadomo jeszcze, jak jeleniogórska placówka zostanie urządzona. Można się spodziewać, że na wzór tych, które znajdują się w innych miastach. Będzie dział z książkami, osobny z płytami i prasą z Polski i zagranicy. Nie zabraknie też stoiska z grami komputerowymi i tak zwaną zaciemniona „grotą”. Tam fani tego typu rozrywki będą mogli pograć w sieci w swoje ulubione gry.

Trudno też powiedzieć, kiedy placówka w Jeleniej Górze powstanie. Jak się dowiedzieliśmy, jest to możliwe jeszcze latem.

Zdaniem jeleniogórzan będzie to wielka atrakcja zarówno dla mieszkańców miasta, jak i turystów. Będzie to też element „walki” na księgarskim rynku. W stolicy Karkonoszy powstała ostatnio nowa księgarnia. Jest ich już kilka. A jak wiadomo, czytelnictwo do największych nie należy.
EMPiK łączy w sobie zalety zarówno dobrej księgarni, jak i innych medialnych branży. Czy przyjmie się w Jeleniej Górze? Pokaże przyszłość.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group