Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 11341
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Egzaminy na prawo jazdy zawieszone

Sobota, 14 marca 2020, 8:03
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 marca 2020, 11:40
Autor: TS
Jelenia Góra: Egzaminy na prawo jazdy zawieszone
Fot. WORD
W związku z sytuacją zagrożenia zarażeniem koronawirusem SARS–CoV2, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze, w trosce o zdrowie klientów i pracowników, realizując ustalenia z Zarządem Województwa Dolnoślaskiego, zawiesza egzaminy na prawo jazdy i szkolenia od dnia 16 marca 2020r. do 25 marca.

Powyższa decyzja ma na celu zapobieganie rozprzestrzenieniu się koronawirusa i jest podjęta na podstawie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

Wszystkie wniesione opłaty zachowują ważność. Osoby, które mają wyznaczone terminy egzaminów od dnia 16 marca do 25 marca, zostaną poinformowane o nowym terminie egzaminów i proszone są o kontakt: bok@wordjg.pl.

W przypadku wznowienia pracy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze zostaną uruchomione zapisy on-line na egzaminy i szkolenia.

Informacja o przywróceniu działalności WORD w Jeleniej Górze oraz Oddziałach Terenowych zostanie umieszczona na stronie internetowej WORD w Jeleniej Górze www.wordjg.pl oraz na stronie portalu społecznościowego Facebook: @jgword

Powyższe zmiany obowiązują od dnia 16 marca 2020 roku do dnia 25 marca 2020 roku, na podstawie Zarządzenia Dyrektora WORD Jelenia Góra z dnia 13 marca 2020 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Donald Tusk będzie dobrym premierem?

Oddanych
głosów
100
Tak
39%
Nie
46%
Ciężko powiedzieć
11%
Nie interesuję się polityką
4%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Wiadomości z miasta
spotkanie online 11 grudnia 2023
 
Aktualności
Zrobili animowane pociągi
 
Aktualności
Na Śnieżce już ponad metr śniegu
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group