Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 3453
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Egzaminy na prawo jazdy zawieszone

Sobota, 14 marca 2020, 8:03
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 marca 2020, 11:40
Autor: TS
Jelenia Góra: Egzaminy na prawo jazdy zawieszone
Fot. WORD
W związku z sytuacją zagrożenia zarażeniem koronawirusem SARS–CoV2, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze, w trosce o zdrowie klientów i pracowników, realizując ustalenia z Zarządem Województwa Dolnoślaskiego, zawiesza egzaminy na prawo jazdy i szkolenia od dnia 16 marca 2020r. do 25 marca.

Powyższa decyzja ma na celu zapobieganie rozprzestrzenieniu się koronawirusa i jest podjęta na podstawie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

Wszystkie wniesione opłaty zachowują ważność. Osoby, które mają wyznaczone terminy egzaminów od dnia 16 marca do 25 marca, zostaną poinformowane o nowym terminie egzaminów i proszone są o kontakt: bok@wordjg.pl.

W przypadku wznowienia pracy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze zostaną uruchomione zapisy on-line na egzaminy i szkolenia.

Informacja o przywróceniu działalności WORD w Jeleniej Górze oraz Oddziałach Terenowych zostanie umieszczona na stronie internetowej WORD w Jeleniej Górze www.wordjg.pl oraz na stronie portalu społecznościowego Facebook: @jgword

Powyższe zmiany obowiązują od dnia 16 marca 2020 roku do dnia 25 marca 2020 roku, na podstawie Zarządzenia Dyrektora WORD Jelenia Góra z dnia 13 marca 2020 roku.

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group