Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 8323
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzisiaj wybiorą władze OZPN w Jeleniej Górze

Sobota, 12 marca 2016, 8:04
Aktualizacja: 8:05
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Dzisiaj wybiorą władze OZPN w Jeleniej Górze
Fot. Przemek Kaczałko
W sobotę, 12 marca 2016 r. w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze odbędzie walne zgromadzenie członków Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze, podczas którego wybrane zostaną władze na kolejną kadencję. O uznanie działaczy powalczy dotychczasowy prezes Andrzej Kowal oraz Robert Stachowski – prezes i trener kobiecej drużyny Orlik Jelenia Góra.

Sobotnie starcie kandydatów na nową kadencję określane jest jako pojedynek Dawida z Goliatem, bowiem znany w kręgach piłkarskich Andrzej Kowal ma również poparcie prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzeja Padewskiego. Nieznany w środowisku piłkarskim Robert Stachowski upatruje w tym swoją szansę zapowiadając szereg istotnych zmian i „powiew świeżości” w związku. Obaj kandydaci przedstawią przed działaczami swoje założenia, które będą chcieli zrealizować w nadchodzącej kadencji. Rozpoczęcie zebrania w auli KPSW (ul. Lwówecka 18) zaplanowano na godz. 11:00.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w miniony czwartek na stadionie przy ul. Złotniczej prezes DZPN oficjalnie poparł Andrzeja Kowala. - Nie mam żadnych wątpliwości. Jestem zdziwiony, że pan prezes Stachowski chce rywalizować z prezesem Kowalem, bo stoi na straconej pozycji. Moje wsparcie w 100 proc. jest dla prezesa Kowala, bo od wielu lat jest jedną z najważniejszych postaci w dolnośląskiej piłce, ale również jest dość ważną postacią w polskiej piłce. Nie ma żadnych wątpliwości, że jego kompetencje są zdecydowanie wyższe niż prezesa Stachowskiego – powiedział Andrzej Padewski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group