• Piątek, 26 kwietnia 2019
  • Godz. 1:39
  • Imieniny: Klaudiusza, Marii, Marzeny, Marceliny
  • Czytających: 5511
  • Zalogowanych: 7
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Dzisiaj spotkanie o prawach konsumenckich

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 27 września 2013, 9:31
Aktualizacja: 9:53
Autor: Org
„Ufaj, ale sprawdzaj. Prawa konsumenta w komunikacji elektronicznej” – to temat spotkania, które odbędzie się dzisiaj (27 września 2013 r.) o godz. 11:00 w Książnicy Karkonoskiej. Jest to kontynuacja cyklu otwartych spotkań tematycznych pod hasłem „NiepełnoSPRAWNY–PełnoPRAWNY. Tworzymy Społeczeństwo Otwarte Dla Każdego".

Inicjatorem akcji edukacyjnej są organizacje osób niepełnosprawnych zrzeszone w Jeleniogórskiem Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych oraz Urząd Miasta Jelenia Góra.

- Dzisiaj będzie to spotkanie informujące mieszkańców miasta z zakresu problematyki bezpieczeństwa elektronicznego i prawa konsumenta – zapowiadają organizatorzy. - Udział w nim wezmą przedstawiciele Polskiego Urzędu Komunikacji Elektronicznej, policji oraz Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta. Prosimy o ewentualne propozycje tematów oraz zagadnień, które interesują członków państwa organizacji, a które mogą być poruszane na kolejnych spotkaniach – dodają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 27-09-2013 10:32
Podane powyzej haslo jest fikcja na resorach. Wystarczy rozejrzec sie w miescie czy cos ulatwia zycie niepelnosprawnym. Na kazdym kroku bariery konstrukcyjne bedace przeszkodami w dostepie do wielu placowek i instytucji. Prawo jest dla kasiastych nababow z miasta nie dla jakis tam kalek z rencinka. Po co pisac kadzace teksty, skoro z gola jest na wspak.
~urszula 27-09-2013 16:24
te cykliczne spotkania są nie tylko po to aby mieszkańcy poznali swoje prawa, ale właśnie żeby głośno mówili o tym co im przeszkadza/utrudnia codzienne życie, razem możemy więcej
~ 28-09-2013 12:05
DOLNOŚLĄZAK. Urząd Miasta, a konkretnie urzędnik od dialogu społecznego, stara się wypromować - powstały z jego woli i inicjatywy - nowotwór pn. Jeleniogórskie Forum Organizacji Niepełnosprawnych. Ugrupowanie alternatywne wobec Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych. Dialog urzędnika samorządowego, prowadzony w imieniu prezydenta, ze społeczeństwem zawrzeć można w słowach: "To co się da, podziel na dwa". Jestem przekonany, że preferowany przez wybitnego samorządowca, sposób prowadzenia dialogu da niebawem pomyślne rezultaty w samorządowej kampanii wyborczej. I dzięki temu niepełnosprawni zostaną usprawnieni, uświadamiając sobie swoją instrumentalną rolę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
782
Tak
67%
Nie
30%
Nie wiem
3%
Głos ulicy
Foliówki płatne?  
TV Dami
25.04.2019 r. Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Mamy zdjęcie czarnej dziury  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Trwa remont Wieży Książęcej w Siedlęcinie  
Aktualności
Wraca temat Sołtysiej Góry  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group