• Poniedziałek, 14 października 2019
  • Godz. 7:24
  • Imieniny: Bernarda, Dominika, Kaliksta, Liwii
  • Czytających: 3404
  • Zalogowanych: 4
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Dzisiaj spotkanie o prawach konsumenckich

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 27 września 2013, 9:31
Aktualizacja: 9:53
Autor: Org
„Ufaj, ale sprawdzaj. Prawa konsumenta w komunikacji elektronicznej” – to temat spotkania, które odbędzie się dzisiaj (27 września 2013 r.) o godz. 11:00 w Książnicy Karkonoskiej. Jest to kontynuacja cyklu otwartych spotkań tematycznych pod hasłem „NiepełnoSPRAWNY–PełnoPRAWNY. Tworzymy Społeczeństwo Otwarte Dla Każdego".

Inicjatorem akcji edukacyjnej są organizacje osób niepełnosprawnych zrzeszone w Jeleniogórskiem Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych oraz Urząd Miasta Jelenia Góra.

- Dzisiaj będzie to spotkanie informujące mieszkańców miasta z zakresu problematyki bezpieczeństwa elektronicznego i prawa konsumenta – zapowiadają organizatorzy. - Udział w nim wezmą przedstawiciele Polskiego Urzędu Komunikacji Elektronicznej, policji oraz Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta. Prosimy o ewentualne propozycje tematów oraz zagadnień, które interesują członków państwa organizacji, a które mogą być poruszane na kolejnych spotkaniach – dodają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 27-09-2013 10:32
Podane powyzej haslo jest fikcja na resorach. Wystarczy rozejrzec sie w miescie czy cos ulatwia zycie niepelnosprawnym. Na kazdym kroku bariery konstrukcyjne bedace przeszkodami w dostepie do wielu placowek i instytucji. Prawo jest dla kasiastych nababow z miasta nie dla jakis tam kalek z rencinka. Po co pisac kadzace teksty, skoro z gola jest na wspak.
~urszula 27-09-2013 16:24
te cykliczne spotkania są nie tylko po to aby mieszkańcy poznali swoje prawa, ale właśnie żeby głośno mówili o tym co im przeszkadza/utrudnia codzienne życie, razem możemy więcej
~ 28-09-2013 12:05
DOLNOŚLĄZAK. Urząd Miasta, a konkretnie urzędnik od dialogu społecznego, stara się wypromować - powstały z jego woli i inicjatywy - nowotwór pn. Jeleniogórskie Forum Organizacji Niepełnosprawnych. Ugrupowanie alternatywne wobec Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych. Dialog urzędnika samorządowego, prowadzony w imieniu prezydenta, ze społeczeństwem zawrzeć można w słowach: "To co się da, podziel na dwa". Jestem przekonany, że preferowany przez wybitnego samorządowca, sposób prowadzenia dialogu da niebawem pomyślne rezultaty w samorządowej kampanii wyborczej. I dzięki temu niepełnosprawni zostaną usprawnieni, uświadamiając sobie swoją instrumentalną rolę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group