Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 11678
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Dziewczyny proszone na politechnikę!

Wtorek, 25 marca 2014, 8:14
Aktualizacja: 8:16
Autor: Org
Region: Dziewczyny proszone na politechnikę!
Fot. Organizator
Politechnika Wrocławska już 3 kwietnia zaprasza na kolejną edycję ogólnopolskiej akcji „Dziewczyny na politechniki”. W tym roku taką akcję zaplanowano w Wałbrzychu i Jeleniej Górze. Szkoły zainteresowane udziałem mogą się zgłaszać do 28 marca.

Podczas prezentacji w obu miastach będzie można m.in. dowiedzieć się wszystkiego o ofercie edukacyjnej i warunkach rekrutacji na Politechnikę Wrocławską, wziąć udział w konkursach oraz posłuchać, co sprawia, że warto studiować na największej uczelni Dolnego Śląska.

- W Jeleniej Górze zaprosimy także na wykład interaktywny „Fizyka i taniec”, który poprowadzi dr inż. Anna Hajdusianek z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki wraz z grupą tancerzy ze Street Dance Academy. Natomiast wszyscy ci, którzy tego dnia pojawią się w Wałbrzychu, będą mieli okazję porozmawiać z absolwentkami Politechniki Honoratą Madej i Karoliną Krasuską z Agencji POINTB. W trakcie spotkania dziewczyny przedstawią najpopularniejsze blogi, oraz zaprezentują techniczne aspekty prowadzenia internetowego dziennika – informują organizatorzy.

I dodają: Zapraszamy w czwartek, 3 kwietnia, od godziny 10.00 do:
Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Wrocławskiej
w Jeleniej Górze, pl. Piastowski 27, aula (sala 113)
Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Wrocławskiej
w Wałbrzychu ul. Armii Krajowej 78, budynek E (sala 101a)

Zapisy oraz więcej informacji u koordynatorki akcji Magdaleny Dyderskiej, tel. 71 320 42 20, tel. kom. 603 474 984, magdalena.dyderska@pwr.edu.pl,

Ogólnopolski Dzień Otwarty Tylko Dla Dziewczyn to pomysł Fundacji Edukacyjnej Perspektywy, któremu patronuje Konferencja Rektorów Polskich Uczelni Technicznych. Celem akcji jest zachęcenie uczennic szkół ponadgimnazjalnych do podejmowania studiów inżynierskich, zwłaszcza na kierunkach stricte technicznych, tych najbardziej przyszłościowych i potrzebnych gospodarce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group