Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 4622
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w Stomatologii Bez Bólu

Niedziela, 24 marca 2019, 9:12
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 marca 2019, 6:20
Autor: Organizator
Jelenia Góra: Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w Stomatologii Bez Bólu
Fot. Użyczone
Wady zgryzu stały się dość powszechnym zjawiskiem w obecnych czasach. Nie każdy zdaje sobie bowiem sprawę, że nieleczone mogą prowadzić do nieodwracalnych zmian. Krzywy zgryz to także dodatkowe problemy związane z nierównomiernym ścieraniem się kości, przyczyny zapalenia dziąseł, jak i bóle zębów. W najgorszym wypadku – przedwczesna ich utrata. Obok skutków stricte zdrowotnych, można by wymienić także przyczyny oddziaływujące na zdrowie psychiczne – kompleks krzywych zębów, rzucający cień na samopoczucie.

Dlaczego więc nie zrobić pierwszego kroku w stronę pięknego uśmiechu? Przecież „krzywe zęby to nie wyrok”. Dlatego w tym roku Placówka Stomatologii Bez Bólu, w czasie trwania Światowych Dni Zdrowia Jamy Ustnej, świętowała pod znakiem ortodoncji.

Przybyli pacjenci mieli możliwość odbycia konsultacji ze specjalistami oraz dowiedzenia się o stanie swojego uzębienia. Badani mogli porozmawiać o ortodoncji cyfrowej oraz sposobach leczenia opatentowanych przez autorytet świata ortodoncji - profesora Piotra Fudaleja, także prowadzonych w Placówce Stomatologii Bez Bólu.

W czasie konsultacji dowiedziałem się wiele odnośnie stanu mojego uzębienia, wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Już dzisiaj zdecydowałam się na leczenie - podsumował jeden z przybyłych.
Pacjenci, którzy 20 marca przekroczyli drzwi Stomatologii Bez Bólu otrzymali drobny upominek, mogli skosztować świeżo wyciskanych soków oraz domowych wypieków.

Jednak najważniejsza część inicjatywy ma na celu uświadamianie społeczeństwa o ważnym aspekcie jakim jest profilaktyka, jak i dbanie o stan swojego zdrowia - zawsze, a nie tylko od święta.

Twoja reakcja na artykuł?

13
59%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
8
36%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group