Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 5981
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień Otwarty w „Żeromie” już jutro

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 6 kwietnia 2016, 10:25
Aktualizacja: 10:34
Autor: Org
Fot. Archiwum
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie ZSO Nr 1 w Jeleniej Górze przy ul. Kochanowskiego 18 zapraszają szóstoklasistów, uczniów trzecich klas gimnazjalnych oraz ich opiekunów na Dzień Otwarty, który odbędzie się 7 kwietnia 2016 r. w godzinach od 12:00 do 17:30.

W programie przewidziano między innymi zapoznanie z ofertą edukacyjną, bazą dydaktyczną szkoły, liczne pokazy, zabawy matematyczne, konkursy i doświadczenia – zapraszają organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~asasselloZ 6-04-2016 15:44
fajna szkoła, mam do niej sentyment jako absolwent, ale gdy słyszę, co wyprawiają tam niektórzy nauczyciele, szczególnie dosłownie "stara kadra" i fochy na lekcji nie których młodszych, to szkoda dzieci. Zbierają najlepszych z okolicy i podczas gim. lub liceum marnują ich potencjał. Są też i fajni teacher, zobaczymy jak zadziała nowa dyrekcja szkoły!
~Do asasselloZ 7-04-2016 7:37
Coś w tym jest. W jednym zdaniu niektórzy i nie których. Zmarnowany potencjał.
~hałabała 7-04-2016 12:20
Nieszczęściem, że ta kadra nie ma sobie nic do zarzucenia w swojej masie. Wszyscy wiedzą o leniwcach i wariatach a nikt z tym nic nie chce zrobić. w każdym mieście potrzebna jest elitarna szkoła. Tylko dobrze by było, żeby najlepszych naukowo uczniów w mieście uczyli najlepsi i najbardziej zaangażowani nauczyciele. A tak nie jest. Chyba że na licznych korepetycjach. (są nieliczne wyjątki - pozdrowienia dla matematyka, polonistek i angilstki).
~ghfdasde 7-04-2016 12:46
Dziś już nie ma prawdziwych nauczycieli takich z powołania dla których przekazywanie wiedzy jest pasją misją i czymś ważniejszym niż tylko pracą. Dziś mamy o czynienia z ludźmi dla których liczy się tylko pieniądz. Nauczyciele biegają z jednej szkoły do drugiej potem kilka godzin korepetycji tylko po to aby zarobić więcej więcej więcej oferując młodym ludziom coraz mniej od siebie... druga strona to fakt niskiego poziomu wyedukowania dzisiejszej kadry pedagogicznej na każdym szczeblu naszej edukacji. Najgorsi to już są pseudo profesorowie na wyższych uczelniach, leśne dziadki którzy od lat klepią tą samą teorie i w koło powtarzają przestarzałe nikomu nie potrzebne dyrdymały. No ale komuś zależy na niskim stopniu edukacji polskiego społeczeństwa ponieważ łatwiej jest sterować głupcami niż
~ghfdasde 7-04-2016 12:51
wykształconymi ludźmi. Polak musi być jedynie obeznany w jaki sposób uruchomić i zatrzymać maszynę w zachodniej firmie za 400 euro miesięcznie. Aby zmieniło się nasze życie musimy przyjąć model kształcenia i edukacji taki jaki obowiązuje w krajach zwanych azjatyckimi tygrysami. Tam położono duży nacisk na edukacje nauk przyrodniczych i ścisłych co po latach uczyniło z tych krajów wysokorozwinięte gospodarki.
~@^@ 7-04-2016 13:38
Celne uwagi w poście@ghfdasde, ale nie wydaje mi się, żebyśmy wzorce 'azjatyckie" mogli, albo musieli kopiować, choć z pewnością to i owo warto/trzeba podpatrzyć. Co do "Żeroma", moja natorośl uczęszcza i nie uskarża się. Widzę, że są i ambitniejsi/pracowitsi nauczyciele i tacy, co lubią zastraszać. No cóz, nie jest to łatwy chleb, a nauczyciel powinien stale się dokształcać i odświeżać metody nauczania. Chęci i zdolności najbardziej mądrego i pracowitego ucznia może zabić nudaaaaa...Ale myślę, że szkoła ma potencjał.
~@^@ 7-04-2016 13:59
Potomek wrócił ze szkoły i stwierdził, ze on to ma fajnych nauczycieli w "Żeromie", szczególnie pani polonistka, matematyczka i chemiczka...No, to pozdrawiamy i życzymy udanego naboru do szkoły.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group