Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7104
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzień Dziecka w deszczu i błocie

Niedziela, 29 maja 2016, 9:16
Aktualizacja: Poniedziałek, 30 maja 2016, 15:17
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Dzień Dziecka w deszczu i błocie
Fot. Przemek Kaczałko
Off–road'owy Dzień Dziecka jak sama nazwa wskazuje był okazją do wybrudzenia się, co z pewnością wiele dzieci lubi. Wczoraj (28.05) na terenie poligonu w okolicach ul. Sudeckiej i Al. Solidarności pojawili się rodzice ze swoimi pociechami, a czekały na nich przejażdżki terenówkami, quadami oraz wiele innych atrakcji.

Impreza odbywała się na terenie zamkniętym. - Jest to polana rodem z Dzieci z Bullerbyn – mówiła Maja Klimczuk, organizator. Jest tor przeszkód, jest gdzie pobiegać, są przejażdżki samochodami terenowymi i quadami, budowanie z klocków lego, są konkursy, żywe zwierzęta: kucyki, alpaki. Dodatkowo mamy malowanie buzi i kolorowe baloniki, a więc wszystko to, czego nie może zabraknąć na imprezie dla dzieci – dodała M. Klimczuk z Events 4x4. Przejściowe - obfite opady deszczu nie przeszkodziły małym uczestnikom w zabawie, a dzięki temu było więcej błota, co przy off-road'zie jest jednym z podstawowych elementów.

Organizatorzy zapowiadają, że to nie ostatnia impreza tego typu. - Chcemy sprawić, żeby to była impreza cykliczna i, żeby miasto aktywnie włączyło się w jej organizację w przyszłym roku – oznajmiła Maja Klimczuk.

Wśród dzieci panowały pozytywne opinie, największe wrażenie oczywiście robiły jazdy po bezdrożach, w błocie i pod wysokie wzniesienia. - Bardzo fajnie, najbardziej podobał mi się bieg przez tor przeszkód – wyznał Patryk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group