Piątek, 26 czerwca
31°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy

Dzieciaki Mądrzaki (8)

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angelika Grzywacz– Dudek 1 min czytania

Co to są postanowienia noworoczne? Jakie zmiany zaplanowały dzieci w swoim życiu i swoim mieście? O tym opowiedzą nam przedszkolaki z grupy „Wiewiórek” z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Jeleniej Górze.

reklamy

Angelika Grzywacz- Dudek: Co to są postanowienia noworoczne?

Stefan: to takie ustanowienia na całe życie…

Angelika Grzywacz- Dudek: A jakie wy macie postanowienia w tym roku?

Igor: ja będę więcej wiedział…

Kacper: będę więcej trenował, bo gram w piłkę nożną

Stefan: ja będę miał miłe wakacje

Kuba: będę więcej ćwiczyć

Magda: chciałabym więcej czytać

Nikola: a ja chciałabym mieć więcej czasu dla mojej mamy i częściej być z nią w domu…

Angelika Grzywacz- Dudek: a co zmienilibyście w tym roku w naszym mieście?

Stasiu: wybudowałbym nową szkołę „Dziesiątkę”

Hania: wybudowałabym wieżowiec, by ludzie mogli wejść na niego i oglądać całe miasto z góry

Kubuś: ja wybudowałbym sklep z ubraniami z drogimi kamieniami

Szymon: pomalowałbym wszystkie bloki, żeby były kolorowe

Kuba: powiększyłbym miasto

Tomek: sprawiłbym, żeby było więcej śniegu i leżał on przez cały rok…

Pomysły dzieci napawają optymizmem. A dzięki planom Tomka, być może służby drogowe w końcu byłyby przygotowane do zimy… skoro by trwała przez cały czas:)

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka