Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 4505
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzieci bawiły się z Nickiem Sinclairem

Wtorek, 2 czerwca 2015, 7:45
Aktualizacja: Środa, 3 czerwca 2015, 6:59
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Dzieci bawiły się z Nickiem Sinclairem
Fot. Przemo
Dzień Dziecka (1.06) w Zdrojowym Teatrze Animacji w Cieplicach upłynął pod znakiem gali charytatywnej „VIP–y dzieciom”. Gwiazdą wieczoru był amerykański wokalista Nick Sinclair, który od 2007 roku przebywa w Polsce.

Impreza organizowana przez Fundację „Bliżej Gwiazd” zgromadziła na widowni wiele dzieci, które tego dnia obchodziły swoje święto. Zanim na scenie pojawił się finalista programu Fabryka Gwiazd, swój talent wokalny zaprezentował Paweł Orłowski – artysta fundacji, który rozpoczął galę wykonaniem utworu „What a wonderful world” w duecie z Tadeuszem Wnukiem. Następnie na deskach cieplickiego teatru pojawili się wywołani przez prowadzącego Jana Łucia najmłodsi uczestnicy Akademii Młodych Artystów: Oliwia Stefaniak, Kalina Śmiałek, Zuzia Budyka, Małgosia Mosoczy, Zosia Sobaszek, Magda Adamczak oraz Oliwia Wójcik.

Niewątpliwie imprezę „rozkręcił” Nick Sinclair, który po wykonaniu kilku utworów zaprosił dzieci na scenę i zabawy nie było końca. Amerykański wokalista, który po przyjeździe do Polski w 2007 r. śpiewał m.in. w chórze Natalii Kukulskiej i jazzbandu Karimski Club, w 2008 r. był w piątce finalistów programu Fabryka Gwiazd. Wspólną zabawę zakończyło rozdawanie autografów oraz pozowanie do zdjęć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group