Piątek, 28 marca
Imieniny: Anieli, Jana
Czytających: 11169
Zalogowanych: 116
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: DThon 7.0 – Galeria Reaktywacja

Piątek, 10 maja 2024, 8:31
Aktualizacja: 8:38
Autor: KARR
Jelenia Góra: DThon 7.0 – Galeria Reaktywacja
Fot. KARR
Na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wroctawiu Filia w Jeleniej Górze trwa DThon 7.0 - czyli maraton warsztatowy studentów, organizowany przez DT HUB - Centrum Projektowania Innowacyjnych Rozwiązań Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Wczoraj o godz. 13:00 organizatorzy, władze uczelni i goście specjalni przywitali uczestników DThonu, szczegółowo przedstawiając czekające na nich zadania i plan dnia.

KARR S.A. po raz kolejny przyłączył się do wydarzenia. W tym roku w roli partnera honorowego i właściciela jednego z wyzwań, przygotowanych dla studentów.

Wyzwanie Karkonoskiej Agencji nosi tytuł „Galeria Reaktywacja”. Studenci w oparciu o metody design thinking mają za zadanie znaleźć i zaproponować rozwiązania pozwalające zmienić Galerię Karkonoską w miejsce często uczęszczane, zapamiętane oraz użyteczne.

Design thinking to inaczej twórcza, kreatywna metoda rozwiązywania problemów i wyzwań, oparta na otwartym, szerokim myśleniu, ciągłym doskonaleniu, zrozumieniu potrzeb odbiorców, nastawiona na innowacje i współpracę zespołową

Uczestnicy wydarzenia pracują nad problemem w dwóch grupach, zarówno za dnia, jak i w nocy. Wyniki ich działań przedstawione zostaną dziś po godz. 15:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy masz dziś kontakt z kolegami/koleżankami ze szkoły średniej?

Oddanych
głosów
790
Tak, mam kontakt z wieloma osobami z tamtych czasów
16%
Tak, ale tylko z jedną lub dwoma osobami
36%
Nie, kontakt ze wszystkimi "się urwał"
48%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Rejs po Bałtyku śladami dinozaurów
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Kultura
Wielki sukces jeleniogórzanki w Nowym Jorku!
 
Aktualności
Mistrzostwa młodych elektryków w "Mechaniku"
 
Kultura
Premiera "Coś poszło nie tak" w Teatrze C.K. Norwida
 
Aktualności
Krystyna Feldman, czyli popularna babcia Kiepska, patronką alejki
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group