Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 3318
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENA GÓRA: Drugi dzień z tańcem na Złotniczej

Niedziela, 26 września 2010, 21:56
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 września 2010, 17:01
Autor: arec
JELENA GÓRA: Drugi dzień z tańcem na Złotniczej
Fot. Robert Ignaciak
Za nami 45.Międzynarodowy Turniej Tańca Karkonosze Open. Przez dwa dni w hali przy ul. Złotniczej mogliśmy podziwiać umiejętności znakomitych tancerzy.

Po wczorajszych rozstrzygnięciach w klasyfikacji IDSF International w tańcach latynoamerykańskich dziś największe emocje przyniosła rywalizacja w klasyfikacji IDSF Open w tańcach standardowych. Dobrą 25 lokatę zajęła para Przemił Bilat i Joanna Twardziszewska ze szkoły tańca Kurzak i Zamorski. Niewiele brakowało, a jeleniogórzanie awansowaliby do 3 rundy. Zabrakło tylko jednego oczka wyżej w klasyfikacji.

Zwycięstwo powędrowało Gliwic, bowiem najlepszą parą okazali się Sergiu Rusu i Dorota Makar z Gliwickiego Stowarzyszenia Taneczno Sportowego Szok.

W Grand Prix Polski juniorów starszych w tańcach standardowych wygrali lublinianie Edgar Sztuce vel Stuzmania i Justyna Barycka.

W rywalizacji dzieci dobry rezultat uzyskała para z Akademii Tańca Frydrych w Karpaczu Jakub Szydłowski i Justyna Skibińska, którzy wywalczyli drugie miejsce. W klasie E dzieci trzecią lokatę wywalczyli młodzi tancerze ze szkoły tańca Cieślak w Jeleniej Górze Mikołaj Kunikowski i Kornelia Andrzejczak.

Łącznie w 45.Karkonosze Open rywalizowało ponad 600 par. Zawody zorganizowali: Szkoła Tańca Kurzak i Zamorski, International Dance Sport Federation, Polskie Towarzystwo Taneczne i Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Karkonosze”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group