Poniedziałek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 2940
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Drogie zabawy samorządowców

Niedziela, 4 kwietnia 2010, 8:53
Aktualizacja: 8:53
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Drogie zabawy samorządowców
Katarzyna Młodawska.
Fot. TEJO
Jednodniowa impreza za 52 tysiące złotych zintegruje w październiku samorządowców z Jeleniej Góry oraz z zaprzyjaźnionych miast Republiki Czeskiej.

Na przyznanie środków na „Polsko-czeskie potyczki samorządowe” zgodziła się na ostatnim posiedzeniu rada miasta. Impreza ma kosztować w sumie sporą kwotę, która – w kontekście jednodniowej zabawy – może zirytować mieszkańców oczekujących na realizację pilniejszych potrzeb. Jednak znaczna większość z sumy 52 tysięcy złotych pochodzi z funduszy unijnych. Miasto wyłoży jedynie 2600 złotych.

Jak informuje Katarzyna Młodawska, naczelniczka wydziału promocji i polityki informacyjnej magistratu, projekt przewiduje udział 200 osób, głównie samorządowców z Jeleniej Góry oraz czeskich reprezentacji z Semily i Jablonca. – W cenie jest transport Czechów, usługi tłumaczy, wynajem sprzętu, organizacja rajdu rowerowego, posiłek integracyjny oraz koszty nagród i promocji turnieju – poinformowała K. Młodawska.

Szczegółowy plan imprezy nie jest znany. Wiadomo, że potyczki odbędą się w październiku w Cieplicach, na stadionie przy ul. Lubańskiej. – Samorządowcy będą się bawić w godzinach porannych, a od południa wszystkie urządzenia i sprzęt rekreacyjny zostaną udostępnione dla mieszkańców do wspólnej zabawy – zapewnia Katarzyna Młodawska podkreślając, że potyczki samorządowe są jednym z elementów wydarzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group