Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 16 grudnia
Imieniny: Alicji, Zdzisławy
Czytających: 16815
Zalogowanych: 135
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dąbrowica: Droga już prawie gotowa

Wtorek, 5 lipca 2022, 6:00
Autor: WAC
Dąbrowica: Droga już prawie gotowa
Fot. UG Mysłakowice
Jeszcze w tym tygodniu nastąpi zakończenie remontu i otwarcie drogi gminnej w Dąbrowicy. Trwają już końcowe prace porządkowe, montowanie barier ochronnych, utwardzanie poboczy, sprzątanie terenu.

Jest to jedna z ważniejszych inwestycji drogowych w tym roku w gminie Mysłakowice, szczególnie dla mieszkańców Dąbrowicy którzy bardzo długo czekali na remont dziurawej drogi. Inwestycja była realizowana przez Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne i Handlowe COM-D z Jawora.

W zakresie prac było: frezowanie starej nawierzchni, wykonanie nowej podbudowy, położenie nawierzchni asfaltowej z częścią obrzeży na odcinku 1,4 km, wykonanie zjazdów, remont mostu, remont muru i barier ochronnych pod mostem kolejowym.

Wartość inwestycji to 1 632 271,61 zł. Środki te pochodziły z rządowego funduszu wsparcia dla gmin górskich dotkniętych skutkami pandemii.

Twoja reakcja na artykuł?

22
61%
Cieszy
3
8%
Hahaha
2
6%
Nudzi
1
3%
Smuci
0
0%
Złości
8
22%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
1015
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Kto bierze pieniądze za spotkanie ze Sławoszem?
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Jelenia Góra - KARR
Zapraszamy na koncert pt. „Hej, kolęda!”
 
Aktualności
Umowa podpisana – powiat przebuduje boisko
 
Tragedie i dramaty
Tragedia na Wyspiańskiego – 12–latka nie żyje
 
Aktualności
Skręcona kostka i pomoc ratowników
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group