Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 17 lutego
Imieniny: Łukasza, Zbigniewa
Czytających: 12705
Zalogowanych: 108
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Drgnęło przy Fokus Parku

Sobota, 10 kwietnia 2010, 9:28
Aktualizacja: 9:29
Autor: TEJO/Angela
JELENIA GÓRA: Drgnęło przy Fokus Parku
Fot. TEJO
Pierwsza jaskółka nie czyni wiosny. Czy tak samo będzie z tablicą zamontowaną wczoraj w miejscu, gdzie ma zostać wybudowane centrum handlowe na terenie byłego targowiska „Kiliński”.

Wczoraj zdemontowano część ogrodzenia, które od strony ulicy 1 Maja okala obszar zapowiadanej od lat inwestycji, aby ustawić konstrukcję na tablicę informacyjną. Zgodnie z zapewnieniami samorządowców spółka Parkdridge zacznie w końcu odwlekane prace przy budowie centrum handlowego.

– Zgodnie z zapewnieniami wiceprezes Magdaleny Książek, na początku czerwca prace się tam rozpoczną i zostaną skoordynowane z projektem uwzględnionym w ramach Lokalnego Programu Rewitalizacji, czyli z przebudową ulic Kilińskiego – Pijarska – powiedział Marek Obrębalski, prezydent miasta.

Warto dodać, że poprzedni inwestor, który zapowiadał budowę centrum „Forum” ograniczył się jedynie do postawienia… tablicy, która przez kilka lat anonsowała wirtualną i nigdy nie zrealizowaną inwestycję. Aby tym razem historia nie powtórzyła się.

Sonda

Czy będziesz płacił podatek kościelny?

Oddanych
głosów
239
Tak
18%
Nie
82%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Brak tej witaminy może nieodwracalnie uszkodzić wzrok
Rozmowy Jelonki
Jeden albo dwa nie zaszkodzą, ale...
 
Samorządy
Agnieszka Lemiszewska nowym wicestarostą karkonoskim
 
Aktualności
Violetta Kapcewicz zwyciężczynią „The Voice Senior”
 
Policja Jelenia Góra
Policjanci na Biegu Piastów
 
Teatr im. Norwida
"Powiedzmy miłość" w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group