Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 3661
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Dr. Schneider zatrudnia

Niedziela, 5 października 2014, 8:14
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 października 2014, 7:46
Autor: Mea
Region: Dr. Schneider zatrudnia
Fot. Mea
Gielda pracy pod patronatem wójta Gminy Janowice Wielkie odbyła się wczoraj (04.10.) w auli byłego gimnazjum w Janowicach Wielkich. 30 osób złożyło podanie o pracę nie tylko z gminy, w której znajduje się firma, ale również z Jeleniej Góry czy Komarna.

Potencjalni kandydaci na pracowników byli zadowoleni z uzyskanych informacji.

- Złożyłam już dwa podania o pracę do Dr. Schneidera i czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że uda mi się podjąć tam pracę, bo mieszkam w Janowicach Wielkich i miałabym blisko do pracy. Poza tym jest to dobra firma - mówiła Teresa Budryk.

- Taka giełda jest świetnym pomysłem, bo każdy może zobaczyć na czym praca polega, kogo szuka firma i przezde wszystkim można od razu zostawić cv i podanie – dodała.

Spotkanie było wspólną inicjatywą wójta Janowic Wielkich i firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Radomierzu. Z racji funkcjonowania na terenie gminy Janowice Wielkie firmie zależy na zatrudnianiu jak największej liczby jej mieszkańców. (Obecnie Dr. Schneider zatrudniając ok. 960 pracowników, jest największym pracodawcą w okolicy).

- Staramy się stwarzać dobre warunki inwestorom do rozbudowy co też stało się w przypadku Dr. Schneidera. Zależy nam na tym, by nasi mieszkańcy mieli pracę w takich zakładach. Stąd pomysł na giełdę pracy, by aktywizować mieszkańców zarówno młodych, jak i starszych – mówił wójt Kamil Kowalski.

Podczas giełdy pracownicy firmy Dr. Schneider odpowiadali na pytania zainteresowanych, przybliżali profil działalności przedsiębiorstwa, zachęcali do składania aplikacji i pomagali w ich wypełnianiu oraz przedstawiali korzyści związane z zatrudnieniem w Dr. Schneider.

Firma szuka: inżynierów do ośrodka badawczo-rozwojowego, konstruktorów i projektantów rozwojowych, pracowników produkcyjnych, mechaników, ustawiaczy maszyn, narzędziowców, inżynierów jakości, pracowników do działu logistyki ( magazynierów i dysponentów oraz absolwentów uczelni technicznych). Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, świadczenia funduszu socjalnego, ubezpieczenia grupowe, pakiety medyczne, kantynę zakładową oraz karty sportowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (74) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group