Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 14302
Zalogowanych: 76
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Domowy oprawca

Wtorek, 22 sierpnia 2006, 0:00
Autor: Ler
Kotlina Jeleniogórska: Domowy oprawca
Fot. Archiwum
Mężczyzna, który latami znęcał się nad rodziną, po raz kolejny zatrzymany przez policję

49-cio letni mieszkaniec gminy Jeżów Sudecki od lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną i dziećmi. Nadużywał alkoholu i wówczas robił się agresywny.
- Nie przebierał w środkach, bił żonę, wyganiał całą rodzinę z domu, wyzywał.-mówi oficer prasowy policji Edyta Bagrowska.- W 2005 roku agresor został skazany prawomocnym wyrokiem sądowym za znęcanie nad rodziną. Wówczas zapadł wyrok 1 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat.
Ale już po kilku miesiącach terror rozpoczął się od nowa. Rodzina po raz kolejny wezwała policję. Podczas zatrzymania mężczyzna był pijany, jednak nie poddał się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Przed przyjazdem funkcjonariuszy groził rodzinie siekierą. Był bardzo agresywny, również w stosunku do interweniujących policjantów. Policja wystąpiła z wnioskiem o aresztowanie domowego oprawcy. Za znęcanie grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
431
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Kowary świętowały Barbórkę
 
112
Kompletnie pijany Rumun za kierownicą ciężarówki
 
Karkonosze
Śnieżka z samolotu
 
Karkonosze
W godzinkę do schroniska "Nad Łomniczką" (film)
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group