Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 3043
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: Dominacja juniorów młodszych KKS potwierdzona

Niedziela, 15 czerwca 2008, 18:45
Aktualizacja: 18:47
Autor: Mateusz Banaszak
Jeżów Sudecki: Dominacja juniorów młodszych KKS potwierdzona
Juniorzy KKS na kolejke przed końcem sezonu, już świętował sukces
Fot. Benny ( archiwum Jelonka)
W ostatnim meczu sezonu, juniorzy młodsi Karkonoskiego Klubu Sportowego udowodnili, że są najlepsi w okręgu. Na boisku w Jeżowie, jeleniogórzanie nie dali żadnych szans zespołowi Czarnym Lwówek Śląski, który przystąpili do meczu w ośmioosobowym składzie.

Przy wysokim prowadzeniu gospodarzy w 67 min. (7:0) sędzia zakończył grę, ponieważ z powodu kontuzji zszedł jeden z zawodników gości. Z powodu braku wymaganej ilości zawodników przyjezdnych arbiter ogłosił walkowera dla KKS.

Tak dobry wynik juniorów młodszych KKS to zasługa trenera Pawła Karmelity.
Mecz z Czarnymi Lwówek był ostatnim, w którym poprowadził KKS Jelenia Góra, bo w przyszłym sezonie będzie pracował w Zagłębiu Lubin.

Jak powiedział Grzegorz Królikowski - wiceprezes zarządu KKS Jelenia Góra, trudno będzie znaleźć następcę P. Karmelity, bo był nie tylko bardzo dobrym szkoleniowcem, ale również, pedagogiem dla młodych szesnastoletnich futbolistów. Mimo tego wychowanków tego trenera zarząd KKS zgłosi do rozgrywek juniorów starszych, którzy walczyć będą w przyszłym sezonie o awans do Ligi Dolnośląskiej Juniorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group