Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 7751
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Docenili saneczkarzy KS Śnieżka Karpacz

Piątek, 26 maja 2017, 19:49
Aktualizacja: 19:53
Autor: MDvR
Karpacz: Docenili saneczkarzy KS Śnieżka Karpacz
Fot. UM Karpacz
W piątek, 26 maja w Urzędzie Miejskim w Karpaczu odbyło się spotkanie z saneczkarzami. Burmistrz Karpacza Radosław Jęcek wręczył sportowcom listy gratulacyjne, stypendia, nagrody i drobne upominki.

Otrzymali je sportowcy z Klubu Sportowego Śnieżka Karpacz, którzy poprzez swoje sukcesy sportowe w tej dyscyplinie osiągnęli w 2016 roku znakomite wyniki, godnie promując Karpacz na Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata. Zwracając się do zawodników burmistrz Karpacza podkreślił, że udział w tych wydarzeniach sportowych zarezerwowany jest wyłącznie dla wybitnych sportowców. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż większość z nich to członkowie kadry narodowej saneczkarstwa lodowego, a to niewątpliwie powód do dumy.

W imieniu własnym oraz całej społeczności Karpacza, burmistrz podziękował dyrektorom szkół, trenerom, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do tworzenia warunków, zapewniających rozwój kariery sportowej zawodników. Pan Edward Maziarz otrzymał list gratulacyjny z wyrazami uznania za wieloletnią pracę trenerską i wyjątkowe zaangażowanie w zakresie upowszechniania saneczkarstwa w Karpaczu.

Stypendia sportowe otrzymali:
Jakub Kowalewski, Nadia Chodorek, Weronika Kościelniak, Tomasz Sieniuta, Wiktoria Kościelniak, Maria Sadłucka.

Nagrody sportowe otrzymali:
Maciej Kurowski, Adam Wanielista, Artur Petyniak, Mateusz Sochowicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group