Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 5052
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/ KRAJ: Dobry rodzic pisze rymowanki

Wtorek, 7 lipca 2009, 8:16
Aktualizacja: 8:18
Autor: Angela
JELENIA GÓRA/ KRAJ: Dobry rodzic pisze rymowanki
Fot. .....
Kampania Dobry Rodzic – Dobry Start z ostatnim dniem czerwca dobiegła końca, ale nadal trwa program o tym tytule. I w jego ramach ogłoszony został kolejny konkurs dla rodziców małych dzieci. Tym razem jest to konkurs na rymowanki, wierszyki, wyliczanki...

Wasze dziecko uwielbia wierszyki i z niesamowitym zapałem powtarza końcówki wersów i zapamiętane wyrazy? A może w Was drzemie odrobina poety? Uwielbiacie nowe zabawy i wspólną „recytację”? Stwórzcie własną rymowankę!!! - zachęcają rodziców do udziału w konkursie organizatorzy.

Konkurs na rymowanki, wierszyki, wyliczanki „Ratatata miau miau burum!” dla rodziców małych dzieci w wieku od 0 do 3 lat, ogłasza Fundacja Dzieci Niczyje, w ramach programu Dobry Rodzic – Dobry Start.

Czekamy na wszystkie wierszyki, wyliczanki, rymowanki, których recytowanie stanie się zabawą dla rodziców i ich pociech - mówi Józef Pawłowski z Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Jeleniej Góry. - Wystarczy wpleść w wersy śmieszne sylaby, odgłosy, gesty, ćwiczenia, klaśnięcia, mlaśnięcia, piszczenie, świszczenie, co tylko przyjdzie na myśl.

Najlepszą inspiracją, wspaniałym pomocnikiem i najszczerszym jurorem, jakiego można sobie wyobrazić, będzie Dziecko. Zachęcamy do wspólnej zabawy przy tworzeniu poezji oraz do podzielenia się nią z nami, innymi rodzicami i ich maluchami. Z pewnością sprawi to wszystkim mnóstwo radości!

Najciekawsze wierszyki nagrodzimy książkami dla dzieci, rodziców, rocznymi prenumeratami magazynu „Dziecko” oraz innymi upominkami. Nagrody ufundowały: wydawnictwo SBM, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Miesięcznik „Dziecko” oraz firma WOLA. Prace należy przesyłać do 31 sierpnia br. na adres mailowy konkurs@dobryrodzic.pl lub pocztą na adres: Fundacja Dzieci Niczyje, ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa z dopiskiem „konkurs dla rodziców”. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.dobryrodzic.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group