Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6656
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Dobroczynne przedstawienie w Janowicach Wielkich

Wtorek, 31 stycznia 2017, 7:58
Aktualizacja: Piątek, 3 lutego 2017, 12:47
Autor: UG/Karolina Rokicka
Janowice Wielkie: Dobroczynne przedstawienie w Janowicach Wielkich
Fot. Organizator
W auli Gminnego Zespołu Szkół im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich odbędzie się 3 lutego o godz. 18.00 dobroczynne przedstawienie w doborowej obsadzie pt.: "Czerwony Kapturek. Baśń karnawałowa dla starszych i młodszych." Organizatorzy serdecznie zapraszają na spektakl.

W spektaklu wystąpią: pracownicy Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, sołtysi, nauczyciele i uczniowie Gminnego Zespołu Szkól im. W. Rutkiewicz, ks. proboszcz janowickiej parafii oraz wójt.

Główna bohaterka otrzyma misję dotarcia do Babci, lecz zgubi się w rudawskich lasach. Po drodze napotka głodnego Wilka, Nauczycieli z Leśnej Szkoły, Urzędników, Mieszkańców, a nawet Trzy Królowe, które zgubiły się wracając z zeszłorocznych jasełek wystawianych przez zespól Urzędu Gminy. Sprawiedliwość wymierzy Myśliwy. W przedstawieniu nie zabraknie także Narratora, komentującego rzeczywistość sceniczną.

Na przybyłych czeka świetna gra aktorska, dużo muzyki ilustracyjnej, śpiewające dzieci szkolne oraz chór urzędników z pieśnią finałową na ustach. Na zakończenie przewidziano słodki poczęstunek.

Całkowity dochód z przedstawienia przeznaczony zostanie na zakup szafek dla uczniów Gminnego Zespołu Szkół.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group