Poniedziałek, 2 sierpnia
Imieniny: Gustawa, Kariny, Marii
Czytających: 4063
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dobra kawa to też sztuka!

Niedziela, 25 września 2011, 8:05
Aktualizacja: 8:06
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Dobra kawa to też sztuka!
Fot. Agrafka
Pokazy sztuki latte art w wykonaniu fachowców ze szkoły Coffee Project odbędą się 30 września w kawiarni Cafe Qbek, przy ul. 1 Maja 10. Nie zabraknie prezentacji umiejętności mistrza Polski baristów Rafała Adamka.

- W czasie wydarzeń kulturalnych Września Jeleniogórskiego postanowiliśmy zorganizować w Cafe Qbek pokazy niecodziennej sztuki malowania spienionym mlekiem na kawie. Dla mieszkańców Jeleniej Góry i jej gości stworzyliśmy możliwość zapoznania się ze sztuką tworzenia rysunków na kawie, zwaną latte art.

W tym dniu w Cafe Qbek pokażemy w jaki sposób powstają na kawie rysunki ze spienionego mleka oraz odkryjemy tajniki parzenia wyśmienitej kawy. Zapraszamy smakoszy i znawców oraz wszystkich ciekawych – powiedziała Renata Główczyńska, z kawiarni Cafe Qubek.

Pokazy latte art rozpoczyną się poranną kawą w Qbku, a skończą przy popołudniowym latte ok.18-tej. W tym dniu, w Cafe Qbek, kawy z niezwykłym obrazem będą podawane w cenie promocyjnej, a co ważniejsze odbędą się spotkania i rozmowy z ciekawymi ludźmi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group