Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 12352
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Do pięciu razy włamanie

Poniedziałek, 1 marca 2010, 11:57
Aktualizacja: 11:58
Autor: TEJO
Aż pięć razy włamał się i okradł ten sam ośrodek wypoczynkowo–szkoleniowy w okolicy Kowar. Ma na swoim koncie kradzież i posiadanie kilku porcji amfetaminy. W sumie ukradł wyposażenie, w tym bramę wejściową, warte ponad trzy tysiące złotych.

Mowa o 36-latku z gminy Mysłakowice. Czterech włamań dopuścił się w maju ubiegłego roku, a piątej kradzieży z włamaniem w ubiegłym tygodniu – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Łupem padła armatura sanitarna, rury miedziane, przewody oświetleniowe, elementy wyposażenia wnętrz, skrzynki energetyczne, bezpieczniki inne przedmioty o wartości ponad 3 tys. zł. Sprawca ukradł też z ternu prywatnej posesji bramę wejściową do nowobudowanego budynku. O tej kradzieży właściciele dowiedzieli się od policjantów. Mężczyzna odpowie również za posiadanie kilku porcji amfetaminy, które ukrył podczas zatrzymania.

Policjanci w trakcie przeszukania jego posesji odnaleźli większość skradzionego mienia. Sprawcy za popełnione przestępstwa grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group