Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 2303
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dla rozrywki i bezpieczeństwa

Sobota, 15 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 7:06
Autor: AGA
Jelenia Góra: Dla rozrywki i bezpieczeństwa
Fot. Agnieszka Gierus
Kto udał się na festyn turystyczny, nie żałował.

Miasteczko ruchu drogowego, targi turystyczne, sudeckie legendy Liczyrzepy, wystawa miniatur autobusów, pokazy straży pożarnej, występ Teatru Maska, konkursy plastyczne.

To główne z atrakcji, jakie czekały tych, którzy pojawili się w sobotę w Centrum Handlowym Echo w ramach Festynu Turystycznego. Zimny wiatr i nieciekawa pogoda nie przyciągnęły tłumów, ale „pogodoodporni” nie żałowali. Zwłaszcza najmłodsi świetnie bawili się w miasteczku ruchu drogowego. Na tych, którzy pokonali drogowy tor czekały niespodzianki w postaci planów lekcji, kolorowych bajek i słodyczy, ufundowane przez Centrum Handlowe Echo, hipermarket Carrefour i straż miejską.

W środku, na zmarzniętych zabawą na dworze, czekały degustacje miodów z Jeżowa Sudeckiego, kozich serów z Łomnicy, quizy i konkursy, a łaskawy Liczyrzepa częstował łasuchów cukierkami i innymi słodyczami.
W punkcie informacji turystycznej można było zaopatrzyć się w prospekty i materiały promocyjne Jeleniej Góry i okolic.

Nie zabrakło akcentu artystycznego: Teatr Maska wystawił „Rozprawę o średniowieczu”. Na scenie pojawił się Jesus Capote-Lopez, mąż aktorki Honoraty Magdeczko-Capote.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group