Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6011
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dla rozrywki i bezpieczeństwa

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 15 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 15 września 2007, 18:42
Autor: AGA
Fot. Agnieszka Gierus
Kto udał się na festyn turystyczny, nie żałował.

Miasteczko ruchu drogowego, targi turystyczne, sudeckie legendy Liczyrzepy, wystawa miniatur autobusów, pokazy straży pożarnej, występ Teatru Maska, konkursy plastyczne.

To główne z atrakcji, jakie czekały tych, którzy pojawili się w sobotę w Centrum Handlowym Echo w ramach Festynu Turystycznego. Zimny wiatr i nieciekawa pogoda nie przyciągnęły tłumów, ale „pogodoodporni” nie żałowali. Zwłaszcza najmłodsi świetnie bawili się w miasteczku ruchu drogowego. Na tych, którzy pokonali drogowy tor czekały niespodzianki w postaci planów lekcji, kolorowych bajek i słodyczy, ufundowane przez Centrum Handlowe Echo, hipermarket Carrefour i straż miejską.

W środku, na zmarzniętych zabawą na dworze, czekały degustacje miodów z Jeżowa Sudeckiego, kozich serów z Łomnicy, quizy i konkursy, a łaskawy Liczyrzepa częstował łasuchów cukierkami i innymi słodyczami.
W punkcie informacji turystycznej można było zaopatrzyć się w prospekty i materiały promocyjne Jeleniej Góry i okolic.

Nie zabrakło akcentu artystycznego: Teatr Maska wystawił „Rozprawę o średniowieczu”. Na scenie pojawił się Jesus Capote-Lopez, mąż aktorki Honoraty Magdeczko-Capote.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~Mama 15-09-2007 19:46
Moje dziecko wygrało plecaczek z High Landu :)
~Gusto 15-09-2007 19:53
Byłem tam i słynnego strażnika nie widziałem. Imprezą prowadzili inni. Czyżby Grzesiu był tylko na sesji zdjęciowej? Może był tam wcześniej, ja byłem po godz. 15.30. Nic Mu nie ujmuję ale chyba jednak praca Grzesia nie jest pracą jednej osoby. Tam działał cały zespół i to nie ze Straży Miejskiej.
~do Gusto 15-09-2007 20:46
Czas wyborów, to ludzie nie mają czasu na głupoty.
~do Gusto 15-09-2007 21:04
trafne spostrzeżenie! Grzesiu lubi sesje zdj.sam widziałem jak strażnicy uczyli szkolne dzieci przechodzić przez ulice, podjechał lanosem wspomniany Grzesiu trzasnął pare fotek z maluchami po czym odjechał.dzieci zostały z p.Tereską ze straży i jej kolegami.
~Sobieszowianin 15-09-2007 22:13
Która JRG PSP brała udział w tym pokazach w CH ECHO oraz HM Carrefour?
~jaa 16-09-2007 8:52
pan Grzesiu był długo przy ECHO, a potem pojechał do Borowic, bo tam też prowadził imprezę jesteście zatruci jadem....
~do Gusto 16-09-2007 16:53
Grześ to polityk on po prostu po zaistnieniu w mediach znika... legenda zostaje
~Ciocia 16-09-2007 19:57
heheh Aduś zrobisz fortune na takich zdjeciach:*:*:*:*:*
~Grzesio Straznik 16-09-2007 21:17
Niezmiernie się cieszę i dziękuję wszystkim, że tak dbacie o mnie i o to co robię. Czy jestem sławny i legendarny trudno mi powiedzieć ale, że pracuję w pocie czoła aby to wszystko przygotować i żeby wszystko trybiło to zapraszam wszystkich do zorganizowania ze mną choć jednej dużej imprezy i to już moich wspaniałych Obserwatorów uspokoi, że to jest ciężka praca i to w pocie czoła. Macie racie, że nie tylko Grzesio jest tym motorem w Straży Miejskiej ale jeszcze mogę wymienić Tereskę, Artura, Wojtka, Krzyśka, Jacka i wielu innych, którzy się przyczyniają do tego sukcesu nie mojego a Straży Miejskiej. To że dużo imprez prowadzę i że jestem często na zdjęciach to jest nie moja zasługa tylko tych co robią zdjęcia i wstawiają na strony internetowe czy do mediów prasowych. A większość imprez prowadzę sam i wszystko co robię, robię dla dobrego imienia Straży Miejskiej i dla dobra dzieci i młodzieży jeleniogórskiej. Tak więc raz jeszcze dziękuję że pilnujecie mojej osoby i działań Straży Miejskiej dla dobra miasta Jeleniej Góry. Jeżeli widzicie przy mnie na imprezie jakiegoś drugiego strażnika to widocznie jest taka potrzeba bo jak sami wiecie Jelenia Góra jest dużą miejscowością i nie kiedy imprezy rozkładają się w różnych krańcach miasta i My jako pracownicy Straży Miejskiej nieraz jesteśmy na dwóch imprezach w jednym czasie. Tak więc widzicie drodzy Obserwatorzy mojej osoby, że staram się być w różnych miejscach i nie ważne czy będzie tam fotograf czy inne media. Proszę was o jedno choć raz popatrzcie na to, że imprezy są organizowane dla dobra dzieci i myślę że powinniście tak to odbierać a, że wzmianka się ukarze o legendarnym Grzesiu to mnie nie interesuje mnie tam nie musi być na zdjęciu ale ja zajmuję się tą ważną czynnością jaką jest bezpieczeństwo edukacyjne i ja myślę że dobrze to robię a wszystko dla Straży Miejskiej. Również cieszę się że pilnujecie mojej kariery politycznej bo tak jestem Radnym Powiatowym i działam w Komisji która zajmuje się bezpieczeństwem. Dużo by trzeba pisać czym się jeszcze zajmuję i jak pomagam nie wspominając pomocy Charytatywnej i już niedługo będzie głośno znowu o Grzesiu i o Straży Miejskiej bo będzie w Jeleniej Górze odbywała się Międzynarodowa Olimpiada Bezpieczeństwa dla Dzieci z Przedszkoli grup „0” oraz zbliżają się święta i będziemy jako Straż Miejska i Polski Czerwony Krzyż i inne podmioty jeleniogórskie organizować akcję dobroczynna „Zostań z Nami Św. Mikołajem”. Tak więc dziękuję za słowa otuchy dla mnie że jestem tylko do mediów czy już legendą. Ale musicie się jeszcze ze mną pomęczyć z legendarnym Grzesiem ze Straży Miejskiej bo będę dalej to robił mimo waszych uszczypliwych treści bo już taki jestem i będę. Dziękuję Ci Aguś G. że jesteś taka wspaniała i robisz dobrą pracę choć to będzie już niedługo że zadałaś się ze mną i mnie promujesz. Ale widzisz już jestem legendą.
~Grzesio Straznik 16-09-2007 21:20
Dla uspokojenia wszystkich Obserwatorów mojej osoby i kariery politycznej nie startuję w wyborach do Sejmu

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group