Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 8000
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dietetyk i kosmetyczka w Klubie dla Rodzica

Sobota, 18 października 2014, 9:15
Aktualizacja: 22:14
Autor: Angela
Jelenia Góra: Dietetyk i kosmetyczka w Klubie dla Rodzica
Fot. Archiwum Organizatora
W warsztatach z dietetykiem dr Barbarą Lambrinow oraz w spotkaniu „Zadbana mama” z Agnieszką Simko uczestniczyli w ostatnim czasie klubowicze jeleniogórskiego Klubu dla Rodzica.

Najpierw odbyło się spotkanie z serii „Zadbana mama - pielęgnacja dłoni”. - To pierwsze z trzech spotkań poświęconych pielęgnacji dłoni, cery i twarzy. "Zadbana Mama” czyli Agnieszka Simko zapewniła mamusiom relaks i miłą atmosferę. Dziękujemy – relacjonuje organizatorka i założycielka Klubu dla Rodzica Anita Radwan.

W jeleniogórskiej Czekoladziarni natomiast odbyło się spotkanie z dietetykiem dr Barbarą Lambrinow.
- O odżywianiu dzieci można rozmawiać i rozmawiać, ciągle padały nowe pytania z ust uczestników, ale dzięki temu wszyscy rodzice obecni na spotkaniu mogli dowiedzieć się czegoś nowego o diecie maluszka, przedszkolaka i swojej - dodaje organizatorka.

A co jeszcze? Już 21. października w Stonodze przy ul. Złotniczej 14 o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie przy ciastku i kawie, a dzieci w tym czasie będą mogły pobawić się w sali zabaw.

28. października o godz. 16.30 w Stonodze odbędzie się część pierwsza warsztatów fotograficznych, prowadzonych przez Annę Lubowińską. - Ania podzieli się wiedzą na temat światła, kadrowania, podstaw poprawnej fotografii. W części pierwszej - informacje przydatne dla wszystkich, nie tylko dla posiadaczy lustrzanek. Do tego podstawy obróbki w darmowym programie i możliwość "pstryknięcia" fotki na tle fotograficznym. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału wraz z dziećmi. Będzie fajnie – zapewnia Anita Radwan.

Informacje o warsztatach i zapisy: klubdlarodzica@poczta.onet.pl. Więcej informacji na stronie internetowej www.klubdlarodzica.pl.tl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group