Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5463
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Deszczowa inauguracja

Poniedziałek, 9 lipca 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 lipca 2007, 21:03
Autor: KED
Jelenia Góra: Deszczowa inauguracja
Fot. Dariusz Gudowski
Na pierwszym treningu spotkali sie piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra

Pierwszy trening biało - niebieskich odbywał się przy padającym rzęsiście deszczu. Zajęcia prowadził nowy szkoleniowiec Karkonoszy Leszek Dulat, który w poprzednim sezonie trenował Kuźnię Jawor, a wcześniej m.in. Ślęzę Wrocław, Lechię Dzierżoniów i AKS Strzegom. L. Dulat pracę w Karkonoszach będzie dzielił ze współprowadzeniem kadry Dolnego Śląska rocznika 1993. W zajęciach uczestniczyło 16 zawodników, pozostali czyli m.in nowo pozyskani przez beniaminka Adam Jaworski i Łukasz Kusiak mają dołączyć do zespołu w ciągu kliku dni. Wśród obecnych na pierwszym treningu były kolejne nowe twarze w Karkonoszach: Andrzej Gliński z KS Łomnica, bramkarz Adam Małecki z Rokity Brzeg Dolny oraz Adrian Lis z Lotnika Jeżów Sudecki.

- Na razie muszę sie zapoznać z materiałem ludzkim jakim dysponuje - mówi trener L. Dulat. Kilku zawodników Karkonoszy znam z nazwiska, a jednego osobiście bo jest to mój wychowanek z Kuźni Marek Siatrak. Zawodnikom będę się starał wpoić aby zawsze grali o zwycięstwo. Chcę aby prezentowali ofensywną piłkę dla wymagających jeleniogórskich kibiców.

W kolejne dni jeleniogórzanie będą trenowali na własnym obiekcie, zaś w czwartek zaplanowano wewnętrzną gierkę pomiędzy seniorami oraz juniorami. W piątek zespół uda się na obóz kondycyjny do Darłówka. W trakcie jego trwania ma rozegrać kilka gier kontrolnych. Dogrywane są kwestie kolejnych sparingów po powrocie ze zgrupowania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group