Reklama
Środa, 10 czerwca
13°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Mordercza akcja naszych GOPR-owców Turystyka Trening z Diablo za 260 zł Aktualności Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka Ciekawe historie i inne opowieści Od Smyrny do syndyka - historia upadku Fabryki Dywanów w Kowarach Aktualności Nowe auta dla rodzin zastępczych Kultura Zabobrze 2026 – dziecięce śpiewanie w Zameczku

Demolka sobotniej nocy

Audio

Czytaj na głos

Banda wandali zniszczyła w nocy z soboty na niedzielę przystanek autobusowy. Nie zabrakło także chamskich zachowań i bójek w centrum miasta.

Autor: TEJO 1 min czytania

Grupie pijanych i głośno zachowujących się chuliganów przeszkadzała wiata przystankowa przy ulicy Wolności blisko Daniłowskiego. Skopali obiekt i poszli hałasując.

To nie wszystkie chamskie ekscesy w nocy z soboty na niedzielę. Mieszkańcy ulicy Kopernika skarżyli się na podpitą młodzież głośno przeklinającą i załatwiającą swoje potrzeby na pobliskim skwerku.

Z kolei na ulicy Krótkiej doszło do bójki. Awanturnicy rozeszli się jednak przed przyjazdem policji.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia PRACA W SORTOWNI 7700 ZŁ NA RĘKĘ Dam pracę Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka