Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 7209
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Demolka pijanych piętnastolatków

Piątek, 26 września 2008, 12:05
Aktualizacja: 12:06
Autor: TEJO
Aż dwa promile alkoholu w organizmie miał 15–letni chłopak, który z kolegą kopał i niszczył kosze na śmieci. Policjanci zatrzymali wandali, kiedy ci zabrali się za demolowanie wiaty przystankowej.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek. Policjantów zawiadomili mieszkańcy zaniepokojeni hałasami dobiegającymi z ulicy. Okazało się, że dwóch pijanych nastolatków urządziło sobie „spacer” kopiąc i niszcząc to, co napotkali po drodze.

- Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali chuliganów. Młodzieńcy „walczyli” już z wiatą przystankową. Jak się okazało, obaj nieletni byli nietrzeźwi. Jeden z nich miał dwa promile alkoholu w organizmie. Trzeźwiejszy został odwieziony przez policjantów do domu i przekazany pod opiekę rodziców. Natomiast drugi został zatrzymany do wytrzeźwienia, wobec braku możliwości przekazania pod opiekę rodzinie – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Obecnie jeleniogórscy policjanci ustalają, jakie straty spowodowali nietrzeźwi chuligani, oraz w jakich okolicznościach kupili i pili alkohol.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group