Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 7219
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Demolka na Sprzymierzonych. W ośrodku socjoterapii

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 18 października 2010, 19:08
Aktualizacja: Wtorek, 29 marca 2011, 11:09
Autor: TEJO
Zniszczony radiowóz policyjny i przepychanki z mundurowymi – oto skutki „pacyfikacji” awantury, do jakiej doszło dziś w Cieplicach.

Policjanci, którzy pojechali na interwencję ustalili , że grupka nieletnich poza ośrodkiem uczestniczyła w imprezie zakrapianej alkoholem, a po powrocie jeden z nich wszczął awanturę. Po przyjeździe funkcjonariuszy do nieletniego dołączyli się jego koledzy, którzy byli bardzo agresywni i nie stosowali się do poleceń policji. Nieletni rzucali się do bicia próbowali zmusić mundurowych do odstąpienia od wykonywanych przez nich czynności, a jeden z nich wybił szybę w radiowozie.

W efekcie w interwencji uczestniczyło kilka patroli , a policjanci zatrzymali ośmiu wychowanków ośrodka w wieku od 14 do 17, w tym jedną dziewczynę. Wszyscy byli nietrzeźwi. Dwójka z nich trafiła do policyjnego aresztu, a pozostali zostali przewiezieni do Izby Dziecka w Wałbrzychu i Legnicy.

- Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. O losie nieletnich zadecyduje sąd rodzinny, natomiast dwójce 17-latków – dziewczynie i chłopakowi za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, ich znieważenie oraz zmuszanie do odstąpienia od wykonywanych czynności grozić może nawet do 3 lat pozbawienia wolności - poinformowała podisnp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Przeprosiny internautki

Ja niżej podpisana przepraszam Panią Annę Stajkowską - Dedo i Panią Sylwię Libersbach za treść publikacji, która ukazała się na forum internetowym jelonka.pl w dniu 19 października 2010 roku. Treść tego komentarza była obraźliwa i krzywdząca dla wyżej wymienionych osób. Katarzyna Zakrzewska

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group